2006/07 kadra: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Nie pokazano 13 wersji utworzonych przez 5 użytkowników) | |||
Linia 4: | Linia 4: | ||
|sezon= 2006/07 | |sezon= 2006/07 | ||
}} | }} | ||
[[Grafika:28_7_2006_magazyn_sportowy.jpg|right|400px|thumb|kadra jesień 2006, ''zdjęcie z magazynu sportowego 28.07.2006 r.''; rząd górny od lewej: [[Karol Kostrubała]], [[Kacper Tatara]], [[Michał Karwan]], [[Łukasz Skrzyński]], [[Sławomir Olszewski]], [[Rafał Brzeziański]], [[Marcin Cabaj]], [[Arkadiusz Baran]], [[Jacek Wiśniewski]], [[Jacek Magiera]], [[Marcin Zimoń]] <br> rząd środkowy od lewej: [[Marcin Sadko]] (II trener), [[Marcin Bojarski]], [[Paweł Szwajdych]], [[Mateusz Rzucidło]], [[Paweł Wojciechowski]], [[Stefan Białas]], [[Piotr Giza]], [[Piotr Bania]], [[Paweł Nowak]], [[Dariusz Pawlusiński]], [[Paweł Drumlak]], [[Tomasz Woźniak]] (trener bramkarzy) <br> rząd dolny od lewej: [[Łukasz Uszalewski]], [[Tomasz Moskała]], [[Konrad Cebula]], [[Łukasz Szczoczarz]], [[Krzysztof Radwański]], [[Damian Niemczyk]], [[Tomasz Baliga]], [[Mateusz Jeleń]], [[Michał Suchan]], [[Sebastian Kurowski]], [[Piotr Socha]] (trener odnowy) ]] | |||
[[Grafika:Kadra_wiosna_2007_magazyn_sportowy.png|right|400px|thumb|kadra wiosna 2007, ''zdjęcie z magazynu sportowego''; rząd górny od lewej: [[Rafał Skórski]] (trener bramkarzy), [[Dariusz Kłus]], [[Paweł Szwajdych]], [[Jacek Wiśniewski]], [[Arkadiusz Baran]], [[Łukasz Skrzyński]], [[Michał Karwan]], [[Bartłomiej Zalewski]] (trener przygotowania fizycznego), [[Zbigniew Wawrzyniecki]] (pracownik klubu);<br> rząd środkowy od lewej: [[Stefan Majewski]] (trener), [[Bartłomiej Dudzic]], [[Marcin Bojarski]], [[Mateusz Jeleń]], [[Sławomir Olszewski]], [[Rafał Brzeziański]], [[Marek Pączek]], [[Marcin Cabaj]], [[Paweł Wojciechowski]], [[João Paulo Heidemann]], [[Mateusz Rzucidło]], [[Lesław Ćmikiewicz]] (II trener); rząd dolny od lewej: [[Piotr Socha]] (fizjoterapeuta), [[Krzysztof Radwański]], [[Tomasz Moskała]], [[Dariusz Pawlusiński]], [[Tomasz Wacek]], | |||
[[Paweł Nowak]], [[Piotr Giza]], [[Piotr Bania]], [[Marek Baster]], [[Maciej Madeja]] (kierownik drużyny) ]] | |||
'''Trener:'''<br> | |||
{{Flaga|POL}} [[Stefan Białas]] (do 02.10.2006)<br>{{Flaga|POL}} [[Stefan Majewski]] (od 02.10.2006)<br> | |||
'''Ustawienie:'''<br> | |||
5-3-2 (za trenera [[Stefan Białas|Stefana Białasa]])<br>3-5-2 (za trenera [[Stefan Majewski|Stefana Majewskiego]])<br> | |||
'''Kadra: [[2006/07]]'''<br> | |||
{| | {| | ||
|align="center" |'''zawodnicy''' | | | ||
|align="center"|'''mecze''' | |colspan=2 style="text-align:center; padding: 10px 10px 10px 10px" bgcolor="#F1F1F1"|[[2006/07_Orange Ekstraklasa|Orange Ekstraklasa]] | ||
|align="center"|'''bramki''' | |colspan=2 style="text-align:center; padding: 10px 10px 10px 10px" bgcolor="#ffffff"|[[2006/07_Puchar Polski|Puchar Polski]] | ||
|colspan=2 style="text-align:center; padding: 10px 10px 10px 10px" bgcolor="#F1F1F1"|[[2006/07_Puchar Ekstraklasy|Puchar Ekstraklasy]] | |||
|- | |||
|style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px"|'''zawodnicy''' | |||
|style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px" bgcolor="#F1F1F1"|'''mecze''' | |||
|style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px" bgcolor="#F1F1F1"|'''bramki''' | |||
|style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px" bgcolor="#ffffff"|'''mecze''' | |||
|style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px" bgcolor="#ffffff"|'''bramki''' | |||
|style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px" bgcolor="#F1F1F1"|'''mecze''' | |||
|style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px" bgcolor="#F1F1F1"|'''bramki''' | |||
|- | |||
|colspan="6" style="text-align:left" valign="top"|'''Bramkarze''' | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Marcin Cabaj]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|27 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 (-39) | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 (-3) | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 (-2) | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Sławomir Olszewski]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 (-9) | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 (0) | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|4 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 (-8) | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Marek Pączek]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 (-1) | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 (-1) | |||
|- | |- | ||
|align=" | |colspan="6" style="text-align:left" valign="top"|'''Obrońcy''' | ||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Tomasz Baliga]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Marek Baster]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Michał Karwan]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|13 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Maciej Łuczak]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Krzysztof Radwański]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|28 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Mateusz Rzucidło]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|9 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Łukasz Skrzyński]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|24 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Łukasz Uszalewski]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Tomasz Wacek]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|24 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Jacek Wiśniewski]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|25 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|4 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|4 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Paweł Wojciechowski]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|9 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|4 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
| | |colspan="6" style="text-align:left" valign="top"|'''Pomocnicy''' | ||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Arkadiusz Baran]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|24 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|1 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Marcin Bojarski]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|28 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|5 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|4 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Paweł Drumlak]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Rafał Dzwonek]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Piotr Giza]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|29 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|7 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|BRA}} [[João Paulo Heidemann]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Mateusz Jeleń]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Kamil Karcz]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|1 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Dariusz Kłus]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|13 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|2 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Karol Kostrubała]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|4 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Jacek Magiera]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|5 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Paweł Nowak]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|25 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|7 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|4 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Dariusz Pawlusiński]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|26 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|5 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Paweł Szwajdych]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|20 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|1 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Marcin Zimoń]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
| | |colspan="6" style="text-align:left" valign="top"|'''Napastnicy''' | ||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Piotr Bania]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|20 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|4 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Bartłomiej Dudzic]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|7 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|1 | |||
|- | |- | ||
|align=" | |style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Sebastian Kurowski]] | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|4 | ||
|align="center"| | |style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | ||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|2 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Tomasz Moskała]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|28 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|10 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|1 | |||
|} | |||
[[Kategoria: Kadra]] | [[Kategoria: Kadra]] | ||
[[Kategoria: 2006/07]] | [[Kategoria: 2006/07]] |
Aktualna wersja na dzień 10:42, 9 lip 2022
![]() |
sezon 2006/07 | ![]() |
![](/images/thumb/e/e3/28_7_2006_magazyn_sportowy.jpg/400px-28_7_2006_magazyn_sportowy.jpg)
kadra jesień 2006, zdjęcie z magazynu sportowego 28.07.2006 r.; rząd górny od lewej: Karol Kostrubała, Kacper Tatara, Michał Karwan, Łukasz Skrzyński, Sławomir Olszewski, Rafał Brzeziański, Marcin Cabaj, Arkadiusz Baran, Jacek Wiśniewski, Jacek Magiera, Marcin Zimoń
rząd środkowy od lewej: Marcin Sadko (II trener), Marcin Bojarski, Paweł Szwajdych, Mateusz Rzucidło, Paweł Wojciechowski, Stefan Białas, Piotr Giza, Piotr Bania, Paweł Nowak, Dariusz Pawlusiński, Paweł Drumlak, Tomasz Woźniak (trener bramkarzy)
rząd dolny od lewej: Łukasz Uszalewski, Tomasz Moskała, Konrad Cebula, Łukasz Szczoczarz, Krzysztof Radwański, Damian Niemczyk, Tomasz Baliga, Mateusz Jeleń, Michał Suchan, Sebastian Kurowski, Piotr Socha (trener odnowy)
rząd środkowy od lewej: Marcin Sadko (II trener), Marcin Bojarski, Paweł Szwajdych, Mateusz Rzucidło, Paweł Wojciechowski, Stefan Białas, Piotr Giza, Piotr Bania, Paweł Nowak, Dariusz Pawlusiński, Paweł Drumlak, Tomasz Woźniak (trener bramkarzy)
rząd dolny od lewej: Łukasz Uszalewski, Tomasz Moskała, Konrad Cebula, Łukasz Szczoczarz, Krzysztof Radwański, Damian Niemczyk, Tomasz Baliga, Mateusz Jeleń, Michał Suchan, Sebastian Kurowski, Piotr Socha (trener odnowy)
![](/images/thumb/1/1d/Kadra_wiosna_2007_magazyn_sportowy.png/400px-Kadra_wiosna_2007_magazyn_sportowy.png)
kadra wiosna 2007, zdjęcie z magazynu sportowego; rząd górny od lewej: Rafał Skórski (trener bramkarzy), Dariusz Kłus, Paweł Szwajdych, Jacek Wiśniewski, Arkadiusz Baran, Łukasz Skrzyński, Michał Karwan, Bartłomiej Zalewski (trener przygotowania fizycznego), Zbigniew Wawrzyniecki (pracownik klubu);
rząd środkowy od lewej: Stefan Majewski (trener), Bartłomiej Dudzic, Marcin Bojarski, Mateusz Jeleń, Sławomir Olszewski, Rafał Brzeziański, Marek Pączek, Marcin Cabaj, Paweł Wojciechowski, João Paulo Heidemann, Mateusz Rzucidło, Lesław Ćmikiewicz (II trener); rząd dolny od lewej: Piotr Socha (fizjoterapeuta), Krzysztof Radwański, Tomasz Moskała, Dariusz Pawlusiński, Tomasz Wacek, Paweł Nowak, Piotr Giza, Piotr Bania, Marek Baster, Maciej Madeja (kierownik drużyny)
rząd środkowy od lewej: Stefan Majewski (trener), Bartłomiej Dudzic, Marcin Bojarski, Mateusz Jeleń, Sławomir Olszewski, Rafał Brzeziański, Marek Pączek, Marcin Cabaj, Paweł Wojciechowski, João Paulo Heidemann, Mateusz Rzucidło, Lesław Ćmikiewicz (II trener); rząd dolny od lewej: Piotr Socha (fizjoterapeuta), Krzysztof Radwański, Tomasz Moskała, Dariusz Pawlusiński, Tomasz Wacek, Paweł Nowak, Piotr Giza, Piotr Bania, Marek Baster, Maciej Madeja (kierownik drużyny)
Trener:
Stefan Białas (do 02.10.2006)
Stefan Majewski (od 02.10.2006)
Ustawienie:
5-3-2 (za trenera Stefana Białasa)
3-5-2 (za trenera Stefana Majewskiego)
Kadra: 2006/07
Orange Ekstraklasa | Puchar Polski | Puchar Ekstraklasy | ||||
zawodnicy | mecze | bramki | mecze | bramki | mecze | bramki |
Bramkarze | ||||||
![]() |
27 | 0 (-39) | 3 | 0 (-3) | 1 | 0 (-2) |
![]() |
3 | 0 (-9) | 2 | 0 (0) | 4 | 0 (-8) |
![]() |
- | - | 1 | 0 (-1) | 1 | 0 (-1) |
Obrońcy | ||||||
![]() |
- | - | 1 | 0 | 2 | 0 |
![]() |
3 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
![]() |
13 | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 |
![]() |
- | - | - | - | 2 | 0 |
![]() |
28 | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 |
![]() |
9 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
![]() |
24 | 0 | 4 | 0 | 3 | 0 |
![]() |
- | - | 1 | 0 | 2 | 0 |
![]() |
24 | 0 | 5 | 0 | 3 | 0 |
![]() |
25 | 4 | 5 | 0 | 4 | 0 |
![]() |
9 | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Pomocnicy | ||||||
![]() |
24 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 |
![]() |
28 | 5 | 4 | 0 | 4 | 0 |
![]() |
3 | 0 | - | - | - | - |
![]() |
- | - | - | - | 1 | 0 |
![]() |
29 | 7 | 5 | 1 | 5 | 0 |
![]() |
3 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 |
![]() |
3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
![]() |
1 | 0 | 1 | 0 | - | - |
![]() |
13 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 |
![]() |
4 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
![]() |
5 | 0 | - | - | - | - |
![]() |
25 | 7 | 5 | 0 | 4 | 0 |
![]() |
26 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 |
![]() |
20 | 1 | 5 | 0 | 3 | 0 |
![]() |
3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Napastnicy | ||||||
![]() |
20 | 4 | 5 | 2 | 6 | 0 |
![]() |
7 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 |
![]() |
4 | 0 | 2 | 0 | 5 | 2 |
![]() |
28 | 10 | 3 | 3 | 3 | 1 |