2012-09-09 Ciarko PBS Bank KH Sanok - Comarch Cracovia 4:3: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzył nową stronę „{{Mecz - hokej | gospodarz = KH Sanok | gosc = Cracovia | gospodarz_owczesna_nazwa = Ciarko PBS Bank Sa…”)

(+trener_gospodarz)

(Nie pokazano 7 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
|              bramki_w_karnych_gosc =
|                            sedzia = Zbigniew Wolas (Bacek Bernacki, Artur Hyliński)
|                            sedzia = Zbigniew Wolas (główny) - Jacek Bernacki, Artur Hyliński (liniowi)
|                            widzow = 2600
|                            widzow = 2700
|                strzelcy_gospodarz = 03:54 Gruszka (Dziubiński, Malasiński)<br><br><br>31:53  Vítek (Strzyżowski, Krzak)<br>35:28 Malasiński (Dziubiński)<br>40:42 Vítek (Zapała) 5/4
|                strzelcy_gospodarz = 5:23 Dziubiński (Malasiński, Kubát)<br>6:37 Mojžíš (Vítek, Dronia) 5/4<br>27:12 Vítek (Dronia, Zapała) 5/4 GOUT<br>52:59 Strzyżowski (Vozdecký) 4/5
|                            wyniki = 1:0<br>1:1<br>1:2<br>2:2<br>2:3<br>2:4
|                            wyniki = 1:0<br>2:0<br>3:0<br>4:0<br>4:1<br>4:2<br>4:3
|                      strzelcy_gosc = <br>17:15 [[Petr Dvořak|Dvořak]] ([[Patryk Wajda|Wajda]], [[Michał Piotrowski|Piotrowski]]) 4/4<br>27:15 [[Damian Słaboń|Słaboń]] ([[Leszek Laszkiewicz|L.Laszkiewicz]], [[Piotr Sarnik|Sarnik]])
|                      strzelcy_gosc = <br><br><br><br>54:20 [[Daniel Laszkiewicz|D. Laszkiewicz]] ([[Nicolas Besch|Besch]])<br>57:51 [[Patrik Valčak|Valčák]] ([[Josef Fojtík|Fojtík]], [[Robert Kostecki|Kostecki]])<br>58:51 [[Damian Słaboń]] ([[Martin Dudaš|Dudaš]], [[Sebastian Kowalówka|S. Kowalówka]])
|                        trener_gosc = [[Rudolf Rohaček]]
|                bramkarz_gospodarz = Odrobny ([[Daniel Kachniarz|Kachniarz]])
|                bramkarz_gospodarz = Odrobny
|                I_piatka_gospodarz = Mojžíš<br>Dronia<br>Vitek<br>Zapała<br>Kolusz
|                I_piatka_gospodarz = Mojžíš<br>Dronia<br>Vítek<br>Zapała<br>Kolusz
|                II_piatka_gospodarz = Kotaška<br>[[Patryk Wajda|Wajda]]<br>Vozdecký<br>Bartos<br>Strzyżowski
|                II_piatka_gospodarz = Kotaška<br>[[Patryk Wajda|Wajda]]<br>Vozdecký<br>Bartoš<br>Strzyżowski
|              III_piatka_gospodarz = Kubat<br>Pociecha<br>Gruszka<br>Dziubiński<br>Malasiński
|              III_piatka_gospodarz = Kubát<br>Pociecha<br>Gruszka<br>Dziubiński<br>Malasiński
|                IV_piatka_gospodarz = Rąpała<br>Bułanowski<br>Mermer<br>Krzak<br>[[Michał Radwański|Radwański]]
|                 bramkarz_gosc = [[Rafał Radziszewski|Radziszewski]] ([[Mateusz Kulig|Kulig]])
|                     bramkarz_gosc = [[Rafał Radziszewski|Radziszewski]]
|                 I_piatka_gosc = [[Łukasz Sznotala|Sznotala]]<br>[[Nicolas Besch|Besch]]<br>[[Leszek Laszkiewicz|L.Laszkiewicz]]<br>[[Petr Dvořak|Dvořak]]<br>[[Daniel Laszkiewicz|D.Laszkiewicz]]
|                     I_piatka_gosc = [[Łukasz Sznotala|Sznotala]]<br>[[Nicolas Besch|Besch]]<br>[[Leszek Laszkiewicz|L. Laszkiewicz]]<br>[[Petr Dvořak|Dvořak]]<br>[[Daniel Laszkiewicz|D. Laszkiewicz]]
|               II_piatka_gosc = [[Jarosław Kłys|Kłys]]<br>[[Martin Dudas|Dudas]]<br>[[Michał Piotrowski|Piotrowski]]<br>[[Damian Słaboń|Słaboń]]<br>[[Sebastian Kowalówka|S.Kowalówka]]
|                     II_piatka_gosc = [[Jarosław Kłys|Kłys]]<br>[[Martin Dudaš|Dudaš]]<br>[[Michał Piotrowski|Piotrowski]]<br>[[Damian Słaboń|Słaboń]]<br>[[Sebastian Kowalówka|S. Kowalówka]]
|               III_piatka_gosc = [[Adrian Kowalówka|A.Kowalówka]]<br>[[Patryk Noworyta|Noworyta]]<br>[[Josef Fojtik|Fojtik]]<br>[[Patrik Valčak|Valčak]]<br>[[Robert Kostecki|Kostecki]]
|                   III_piatka_gosc = [[Adrian Kowalówka|A. Kowalówka]]<br>[[Patryk Noworyta|Noworyta]]<br>[[Josef Fojtík|Fojtík]]<br>[[Patrik Valčak|Valčák]]<br>[[Robert Kostecki|Kostecki]]
|               IV_piatka_gosc = [[Sebastian Witowski|Witowski]]<br>[[Artur Zieliński|Zieliński]]<br>[[Aron Chmielewski|Chmielewski]]<br>[[Łukasz Rutkowski|Rutkowski]]<br>[[Tomasz Cieślicki|Cieślicki]]
|                     IV_piatka_gosc = [[Sebastian Witowski|Witowski]]<br>[[Artur Zieliński|Zieliński]]<br>[[Aron Chmielewski|Chmielewski]]<br>[[Łukasz Rutkowski|Rutkowski]]<br>[[Tomasz Cieślicki|Cieślicki]]

| Tytul_wydawnictwa =
''Już w meczu drugiej kolejki PLH doszło do pierwszego rewanżu za finał poprzednich rozgrywek.
| Numer =
Cracovia wybrała się w podróż do Sanoka i przegrała tam już siódmy raz z rzędu.''
| Autor =
| Tresc = '''Już w meczu drugiej kolejki PLH doszło do pierwszego rewanżu za finał poprzednich rozgrywek. Cracovia wybrała się w podróż do Sanoka i przegrała tam już siódmy raz z rzędu.'''

Konfrontacja mistrza z wicemistrzem wcale nie zapowiadała się jako wyrównany pojedynek. W ekipie z Sanoka pojawiła się bardzo ważna w hokeju stabilizacja i największym wydarzeniem w drużynie była właściwie zmiana trenera. Sanoczanie solidnie przepracowali okres przygotowawczy i ogrywali się w sparingach z drużynami słowackimi i ukraińskimi, co już na starcie rozgrywek postawiło ich w roli pierwszego kandydata do wygrania sezonu zasadniczego. Z kolei z Cracovii odeszło aż 14 zawodników, a ostatnie transfery zakontraktowano dzień przed startem sezonu. Znając warsztat trenera Rudolfa Rohačka jest pewne że drużyna z każdym tygodniem będzie wyglądała lepiej. Jednak zakładać że już na starcie stać Pasy na zwycięstwo w Sanoku, to naprawdę spory optymizm.
Linia 62: Linia 71:
W tym kontekście pojedynek „nowej” Cracovii ze „starym” Sanokiem aż do końcówki trzeciej tercji rozwijał się według przewidywanego scenariusza. Sanoczanie bezwzględnie wykorzystywali błędy w grze obronnej i zdobywali kolejne gole. Wynik w 6. minucie otworzył Dziubiński. Po kolejnych dwóch bramkach w drugiej tercji zdobytych w przewadze zrobiło się 3:0, a kiedy na początku trzeciej odsłony Strzyżowski wykończył kontrę podczas gry w osłabieniu, wydawało się że jest „po wszystkiemu”.

Podopieczni Rudolfa Rohačka znów polegli w boju z sanoczanami. Jednak końcówka spotkania miała dość niespodziewany przebieg. Gospodarze uśpieni cztero bramkowym prowadzeniem dali się zaskoczyć naszym zawodnikom. Na wyrównanie zabrakło już jednak czasu.}}