01:36 L.Laszkiewicz (Pasiut, Urbanowicz) 5/4

36:32 Danieluk (Zdenek, Kral) 5/4
37:34 Prochazka (L.Laszkiewicz, Urbanowicz) 5/4
43:19 L.Laszkiewicz (Bryk, Zatko)

59:30 L.Laszkiewicz (Pasiut, Urbanowicz)

2 min Kłys (Zahaczanie)
2 min Kalus (Przeszkadzanie)
2 min Kalus (Nadmierna ostrość w grze)
2 min Nalewajka (Uderzenie kijem)
2 min Kogut (Spowodowaniu upadku przeciwnika)
2 min Labryga (Przeszkadzanie)
2 min Górny (Zahaczanie)
2 min Kapica (Zahaczanie)
2 min Danieluk (Podcięcie)
2 min Prochazka (Opóźnianie gry)

Dramat w przewagach

Podopieczni Rudolfa Rohačka zmarnowali aż siedem okresów gry w przewadze. Natomiast goście byli skuteczni za każdym razem kiedy w boksie kar przebywał gracz Pasów. Do tego ostatnie trafienie dla jastrzębian to strzał na pustą bramkę, które zaaplikował Cracovii jej były zawodnik Leszek Laszkiewicz. Zresztą „Laszka” nie miał w tym spotkaniu skrupułów i w sumie trzy razy strzelał do bramki bronionej przez swoich byłych kolegów.

Losy spotkania rozstrzygnęły się w końcówce drugiej tercji, kiedy to bardzo nieodpowiedzialnie zachował się Marek Kalus. Młody Czech po zagraniu faul zaatakował jeszcze rywala kijem i w efekcie otrzymał dwie kary mniejsze. Goście bezwzględnie wykorzystali ten czas i z prowadzenia 2:1 po pierwszej tercji, zbudowali przewagę 4:1 po czterdziestu minutach. Kiedy w 44. minucie Leszek Laszkiewicz mocnym strzałem po długim rogu pokonał Rafała Radziszewskiego wydawało się że jest już po meczu ale biało-czerwoni zerwali się do walki. Po golach Michała Piotrowskiego i Arona Chmielewskiego zrobiło się 3:5 i Pasy miały całe osiem minut na walkę o dwie kolejne bramki. Na niespełna trzy minuty przed końcem trzeciej tercji trener Rohaček wziął czas, a na półtorej minuty przed syreną z bramki zjechał też Rafał Radziszewski. Pasy natarły z impetem i krążek zadźwięczał na słupku bramki Odrobnego... Niestety nie wpadł do bramki i to goście zdołali trafić po raz szósty.

Porażka Cracovii, wobec zwycięstwa Sanoka znów spycha mistrzów Polski na trzecią pozycję w tabeli. W piątek 13 grudnia do Krakowa przyjeżdża lider czyli GKS Tychy. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18,30.