2014-12-30 TMH Polonia Bytom - Comarch Cracovia 2:8: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę "{{Mecz - hokej | gospodarz = Polonia Bytom | gosc = Cracovia | gospodarz_owczesna_nazwa = TMH Polonia By...")

(drobne redakcyjne)

(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
|              bramki_w_karnych_gosc =
|                            sedzia = Paweł Breske oraz Mateusz Bucki i Paweł Pomorzewski
|                            sedzia = Paweł Breske (główny) - Mateusz Bucki, Paweł Pomorzewski (liniowi)
|                            widzow =
|                strzelcy_gospodarz = <br><br><br><br><br><br><br>57:52 Mykyta Bucenko 57:52 5/3<br><br>
|                strzelcy_gospodarz = <br><br><br><br><br><br><br>57:52 Bucenko 5/3<br><br>59:31 Kłaczyński (Bucenko)
59:31 Sebastian Kłaczyński (Bucenko) 5/5
|                            wyniki = 0:1<br>0:2<br>0:3<br>0:4<br>0:5<br>0:6<br>0:7<br>1:7<br>1:8<br>2:8
|                      strzelcy_gosc =
|                      strzelcy_gosc = 22:32 [[Louis Liotti|Liotti]] ([[Marek Kalus|Kalus]], [[Marek Wróbel|Wróbel]])<br>25:08 [[Marek Wróbel|Wróbel]] ([[Tomasz Kozłowski|Kozłowski]])<br>28:58 [[Grzegorz Pasiut|Pasiut]] ([[Filip Stoklasa|Stoklasa]]) 5/4<br>36:55 [[Josef Fojtik|Fojtik]] ([[Patrik Valčak|Valčak]])<br>43:27 [[Marek Kalus|Kalus]] ([[Tomasz Kozłowski|Kozłowski]]) 5/4<br>51:25 [[Karol Kisielewski|Kisielewski]] ([[Sebastian Witowski|Witowski]], [[Grzegorz Pasiut|Pasiut]])<br>54:12 [[Patrik Valčak|Valčak]] ([[Josef Fojtik|Fojtik]], [[Dennis McCauley|McCauley]])<br><br>57:58 [[Dennis McCauley|McCauley]] ([[Patrik Valčak|Valčak]]) 4/5
22:32 [[Louis Liotti]] ([[Marek Kalus|Kalus]], [[Marek Wróbel|Wróbel]]) 5/5<br>
25:08 [[Marek Wróbel]] ([[Tomasz Kozłowski|Kozłowski]]) 5/5<br>
28:58 [[Grzegorz Pasiut]] ([[Filip Stoklasa|Stoklasa]]) 5/4<br>
36:55 [[Josef Fojtik]] ([[Patrik Valčak|Valčak]]]) 5/5<br>
43:27 [[Marek Kalus]] ([[Tomasz Kozłowski|Kozłowski]]) 5/4<br>
51:25 [[Karol Kisielewski]] ([[Sebastian Witowski|Witowski]], [[Grzegorz Pasiut|Pasiut]]) 5/5<br>
54:12 [[Patrik Valčak]] ([[Josef Fojtik|Fojtik]], [[Dennis McCauley|McCauley]]) 5/5<br><br>
57:58 [[Dennis McCauley]] ([[Patrik Valčak|Valčak]]) 4/5
|      strzelcy_w_karnych_gospodarz =
|                  wyniki_w_karnych =
Linia 45: Linia 36:
|                    kary_gospodarz = 10 min.
|                          kary_gosc = 10 min.
|                  trener_gospodarz =
|                  trener_gospodarz = [[Mariusz Kieca]]
|                        trener_gosc = [[Rudolf Rohaček]]
|                bramkarz_gospodarz = Zdanowicz (Pabisiak)
|                bramkarz_gospodarz = Zdanowicz
|                I_piatka_gospodarz = Banaszczak<br>Andreikiv<br>Wieczorek<br>Słodczyk<br>Salamon
|                I_piatka_gospodarz = Banaszczak<br>Andrejkiw<br>Wieczorek<br>Słodczyk<br>Salamon
|                II_piatka_gospodarz = Bigos <br>Owczarek <br>Kłaczyński<br>Bucenko<br>Demjaniuk
|                II_piatka_gospodarz = Bigos<br>Owczarek<br>Kłaczyński<br>Bucenko<br>Demjaniuk
|              III_piatka_gospodarz = Stępień <br>Dorszewski<br>Dybaś<br>Paweł Bajon<br>Wąsiński
|              III_piatka_gospodarz = Stępień<br>Dorszewski<br>Dybaś<br>Pa. Bajon<br>Wąsiński
|                IV_piatka_gospodarz = Orłowski<br>Piotr Bajon
|                IV_piatka_gospodarz = Orłowski<br>Pi. Bajon
|                      bramkarz_gosc = [[Rafał Radziszewski|Radziszewski]] ([[Robert Kowalówka|R. Kowalówka]])
|                      bramkarz_gosc = [[Rafał Radziszewski|Radziszewski]] (48:05 [[Robert Kowalówka|R. Kowalówka]])
|                      I_piatka_gosc = [[Adrian Kowalówka|A.Kowalówka]]<br>[[Patryk Noworyta|Noworyta]]<br>[[Bartosz Fraszko|Fraszko]]<br>[[Marek Wróbel|Wróbel]]<br>[[Grzegorz Pasiut|Pasiut]]
|                      I_piatka_gosc = [[Adrian Kowalówka|A. Kowalówka]]<br>[[Patryk Noworyta|Noworyta]]<br>[[Bartosz Fraszko|Fraszko]]<br>[[Marek Wróbel|Wróbel]]<br>[[Grzegorz Pasiut|Pasiut]]
|                    II_piatka_gosc = [[Patryk Wajda|Wajda]]<br>[[Maciej Kruczek|Kruczek]]<br>[[Dennis McCauley|McCauley]]<br>[[Patrik Valčak|Valčak]]<br>[[Josef Fojtik|Fojtík]]
|                    III_piatka_gosc = [[Jarosław Kłys|Kłys]]<br>[[Louis Liotti|Liotti]]<br>[[Filip Stoklasa|Stoklasa]]<br>[[Tomasz Kozłowski|Kozłowski]]<br>[[Marek Kalus|Kalus]]
Linia 74: Linia 65:
|      Tytul_artykulu = Ostatnie zwycięstwo w tym roku
|              Autor = CRAC
|              Tresc = ''W meczu 29. kolejki PHL hokeiście Comarch Cracovii wygrali wyjazdowy mecz z Polonią Bytom 8:2. Był to ostatni mecz Pasów w tym roku. Spotkanie rozegrano w Katowicach.''}}

|              Autor = Michmat
|              Tresc = '''Po raz czwarty w bieżącym sezonie hokeiści Comarch Cracovii okazali się lepsi od Polonii Bytom. Tym razem w rozegranym w katowickiej Satelicie spotkaniu podopieczni Rudolfa Roháčka zwyciężyli 8:2, a decydująca dla losów potyczki była wysoko wygrana druga odsłona. Bramkę i asystę zapisał na swoim koncie debiutujący w "Pasach" w meczu ligowym Marek Wróbel.'''

Krakowianie przystąpili do meczu osłabieni brakiem Bartosza Dąbkowskiego, Petra Dvořaka, Sebastiana Kowalówki oraz Damiana Słabonia. Bramka zdobyta w 58. minucie przez Mykytę Bucenko przerwała trwającą 214 minut i 11 sekund serię Polonii bez strzelonego gola.}}

(0:0; 0:4; 2:4)

Sędzia: Paweł Breske (główny) - Mateusz Bucki, Paweł Pomorzewski (liniowi)

57:58 McCauley (Valčak) 4/5

10 min. 10 min.

Porażka Polonii na zakończenie roku

Po raz czwarty w bieżącym sezonie hokeiści Comarch Cracovii okazali się lepsi od Polonii Bytom. Tym razem w rozegranym w katowickiej Satelicie spotkaniu podopieczni Rudolfa Roháčka zwyciężyli 8:2, a decydująca dla losów potyczki była wysoko wygrana druga odsłona. Bramkę i asystę zapisał na swoim koncie debiutujący w "Pasach" w meczu ligowym Marek Wróbel. Krakowianie przystąpili do meczu osłabieni brakiem Bartosza Dąbkowskiego, Petra Dvořaka, Sebastiana Kowalówki oraz Damiana Słabonia. Bramka zdobyta w 58. minucie przez Mykytę Bucenko przerwała trwającą 214 minut i 11 sekund serię Polonii bez strzelonego gola.