|                            godzina = 18:00
|              bramki_w_karnych_gosc =
|                            sedziowie = Zbigniew Wolas oraz Artur Hyliński i Rafał Noworyta
|                            sedzia = Zbigniew Wolas (główny) - Artur Hyliński, Rafał Noworyta (liniowi)
|                            widzow = 500
|                strzelcy_gospodarz = 02:55 Świerski (Marzec) 5/5<br>07:54 Bordowski ([[Leszek Laszkiewicz| Laszkiewicz]]) 07:54 5/5<br>15:40 Urbanowicz (Nalewajka, Bryk) 5/5<br><br><br><br> 38:23 Artem Bondarew (Urbanowicz) 5/4<br>41:54 Maciej Urbanowicz (Steber) 5/5
|                strzelcy_gospodarz = 2:55 Świerski (Marzec)<br>7:54 Bordowski ([[Leszek Laszkiewicz|Laszkiewicz]])<br>15:40 [[Maciej Urbanowicz|Urbanowicz]] (Nalewajka, Bryk)<br><br><br><br>38:23 Bondarew ([[Maciej Urbanowicz|Urbanowicz]]) 5/4<br>41:54 [[Maciej Urbanowicz|Urbanowicz]] (Steber)
|                            wyniki = 1:0<br>2:0<br>3:0<br>3:1<br>3:2<br>3:3<br>4:3<br>5:3
|                      strzelcy_gosc = <br><br><br>20:55 [[Marek Wróbel]] ([[Sebastian Kowalówka|S. Kowalówka]], [[Louis Liotti|Liotti]]) 5/5<br>34:57 [[Dennis McCauley]] ([[Patryk Wajda|Wajda]]) 5/5<br>
|                      strzelcy_gosc = <br><br><br>20:55 [[Marek Wróbel|Wróbel]] ([[Sebastian Kowalówka|S. Kowalówka]], [[Louis Liotti|Liotti]])<br>34:57 [[Dennis McCauley|McCauley]] ([[Patryk Wajda|Wajda]])<br>37:51 [[Marek Kalus|Kalus]] ([[Patryk Wajda|Wajda]], [[Dennis McCauley|McCauley]]) 4/5
37:51 [[Marek Kalus]] ([[Patryk Wajda|Wajda]], [[Dennis McCauley|McCauley]]) 4/5
|      strzelcy_w_karnych_gospodarz =
|                  wyniki_w_karnych =
|            strzelcy_w_karnych_gosc =
|                    kary_gospodarz = 4 min.
|                          kary_gosc = 4 min.
|                  trener_gospodarz =
|                        trener_gosc = [[Rudolf Rohaček]]
|                bramkarz_gospodarz = Odrobny
|                I_piatka_gospodarz = Rompkowski <br> Nemeček <br> Bondariev <br> Polodna <br> [[Leszek Laszkiewicz| Laszkiewicz]]
|                I_piatka_gospodarz = [[Mateusz Rompkowski|Rompkowski]]<br>Nemeček<br>Bondariev<br>Polodna<br>[[Leszek Laszkiewicz|Laszkiewicz]]
|                II_piatka_gospodarz = Protivný <br> Bryk <br> Urbanowicz <br> Steber <br> R. Nalewajka
|                II_piatka_gospodarz = Protivný<br>Bryk<br>[[Maciej Urbanowicz|Urbanowicz]]<br>Steber<br>R. Nalewajka
|              III_piatka_gospodarz = Kantor <br> Górny<br> Plichta <br> Bordowski <br> Kulas
|              III_piatka_gospodarz = Kantor<br>Górny<br>Plichta<br>Bordowski<br>Kulas
|                IV_piatka_gospodarz = Pastryk <br> Świerski <br> Marzec <br> Przygodzki
|                IV_piatka_gospodarz = Pastryk<br>Świerski<br>Marzec<br>Przygodzki
|                      bramkarz_gosc = [[Rafał Radziszewski|Radziszewski]] ([[Robert Kowalówka|R. Kowalówka]])
|                      bramkarz_gosc = [[Rafał Radziszewski|Radziszewski]]
|                      I_piatka_gosc = [[Adrian Kowalówka|A. Kowalówka]]<br>[[Patryk Noworyta|Noworyta]]<br>[[Sebastian Kowalówka|S. Kowalówka]]<br> [[Damian Słaboń|Słaboń]] <br> [[Filip Stoklasa|Stoklasa]]
|                      I_piatka_gosc = [[Adrian Kowalówka|A. Kowalówka]]<br>[[Patryk Noworyta|Noworyta]]<br>[[Sebastian Kowalówka|S. Kowalówka]]<br>[[Damian Słaboń|Słaboń]]<br>[[Filip Stoklasa|Stoklasa]]
|                    II_piatka_gosc = [[Patryk Wajda|Wajda]]<br>[[Louis Liotti|Liotti]]<br>[[Dennis McCauley|McCauley]]<br>[[Marek Wróbel|Wróbel]]<br>[[Marek Kalus|Kalus]]
|                    III_piatka_gosc = [[Jarosław Kłys|Kłys]]<br>[[Dawid Maciejewski|Maciejewski]]<br>[[Bartosz Fraszko| Fraszko]] <br>[[Tomasz Kozłowski|Kozłowski]]<br>[[Marcin Wiśniewski|Wiśniewski]]
|                    III_piatka_gosc = [[Jarosław Kłys|Kłys]]<br>[[Dawid Maciejewski|Maciejewski]]<br>[[Bartosz Fraszko|Fraszko]]<br>[[Tomasz Kozłowski|Kozłowski]]<br>[[Marcin Wiśniewski|Wiśniewski]]
|                    IV_piatka_gosc = [[Sebastian Witowski|Witowski]]<br>[[Maciej Kruczek|Kruczek]]<br>[[Karol Kisielewski|Kisielewski]]<br> [[Marcin Jaros|Jaros]]
|                    IV_piatka_gosc = [[Sebastian Witowski|Witowski]]<br>[[Maciej Kruczek|Kruczek]]<br>[[Karol Kisielewski|Kisielewski]]<br>[[Marcin Jaros|Jaros]]

|              Autor = raf_jedynka
|              Tresc = '' Od porażki rozpoczęła Cracovia drugą część sezonu zasadniczego. W drużynie trenera Rohačka zadebiutował Marcin Jaros, ale trudno oceniać postawę byłego gracza Unii po jednym spotkaniu. ''
|              Tresc = '''Od porażki rozpoczęła Cracovia drugą część sezonu zasadniczego. W drużynie trenera Rohačka zadebiutował Marcin Jaros, ale trudno oceniać postawę byłego gracza Unii po jednym spotkaniu. '''
<br>

Wyjazdowy mecz w Jastrzębiu rozpoczął się bardzo źle, bo gospodarze po pierwszej tercji prowadzili już 3:0. Ambitna postawa pozwoliła jednak biało-czerwonym powrócić do gry. W 38. minucie, grając w osłabieniu, Pasy doprowadziły do remisu i choć jastrzębianie po kilkudziesięciu sekundach znów wyszli na prowadzenie, to po czterdziestu minutach wynik rywalizacji pozostawał sprawą otwartą. Niestety gol Urbanowicza na początku w trzeciej części spotkania był ostatnim trafieniem i drugi wyjazd do Jastrzębia w tym roku zakończył się porażką. W piątek Pasy zagrają w Oświęcimiu, a w niedzielę w Krakowie derby z Podhalem.}}

|              Autor = Wojciech Skrocki
|              Tresc = '''Zawodnicy JKH GKS Jastrzębie po raz drugi w odstępie dziesięciu dni pokonali Comarch Cracovię. Jastrzębianie po pierwszej tercji prowadzili już różnicą trzech bramek, którą w drugiej tercji zdołali roztrwonić, ale ku uciesze nielicznie zgromadzonych kibiców zdołali ponownie wyjść na prowadzenie, którego nie oddali już do końca spotkania.'''

Od początku spotkania zarysowała się wyraźna przewaga JKH i już w 3. minucie było 1:0. Z ostrego kąta uderzał Marzec, krążek wypluł przed siebie Radziszewski, a przed bramką czekał na niego Świerski i nie miał problemów ze zdobyciem gola. Pięć minut później drugą bramkę dołożył Bordowski, a krążek po jego strzale odbił się jeszcze od poprzeczki.

Krakowianie nie byli w stanie stworzyć większego zagrożenia pod bramką Odrobnego, a na dodatek w 16. minucie stracili trzeciego gola. Sytuację sam na sam z Radziszewskim, strzałem między parkanami wykorzystał Maciej Urbanowicz. W samej końcówce mógł jeszcze podwyższyć Bondarew, ale w dogodnej sytuacji uderzył obok bramki.

Druga tercja, która paradoksalnie stała na nieco słabszym poziomie od pierwszej, przyniosła więcej bramek, a gospodarze roztrwonili trzybramkowe prowadzenie. Strzelanie tuż po wznowieniu tercji rozpoczął Marek Wróbel, który kompletnie niepilnowany uderzył tuż przy słupku bramki Odrobnego. Następnie przez dobrych kilka minut z lodu wiało nudą, więcej było chaosu i przypadku, niż przemyślanych akcji.

Aż do 35. minuty. Najpierw McCayley objechał Kantora jak juniora i wykorzystał sytuację sam na sam z Odrobnym, uderzając po lodzie tuż przy słupku. Po kolejnych trzech minutach, gdy krakowianie grali w osłabieniu, był już remis. Z dystansu uderzał Wajda, a tuż przed bramką tor lotu krążka zmienił Marek Kalus, czym kompletnie zmylił Odrobnego. Przy tym golu fatalną stratę w tercji Cracovii zaliczył Richard Bordowski, zresztą nie jedyną w tym spotkaniu.

Jastrzębianie zdołali się otrząsnąć po stracie trzech bramek i w 39. minucie ponownie wyszli na prowadzenie za sprawą Artema Bondarewa. Ukrainiec zdobył bliźniaczo podobną bramkę do swojego trafienia z poprzedniego meczu z „Pasami”, uderzając z bardzo ostrego kąta, a krążek jakimś cudem trafił do bramki.

W trzeciej tercji nie mieliśmy już tylu bramek, co w drugiej. Padła jedna, ale za to bardzo efektowna. Dwie minuty po rozpoczęciu Maciej Urbanowicz na pełnej szybkości wpadł w tercję Cracovii, przejechał między obrońcami i płaskim strzałem obok Radziszewskiego posłał krążek do bramki.

W 48. minucie swój udział w meczu zakończył Tomas Protivny, który został ostro zaatakowany przy bandzie. Obrońca JKH długo się nie podnosił, a gdy już to zrobił, to udał się prosto do szatni. Sędzia Wolas w tej sytuacji nie zauważył nieprzepisowego zagrania zawodnika gości. W ostatnich dziesięciu minutach jastrzębianie kontrolowali przebieg meczu, nie dopuszczając krakowian do stworzenia większego zagrożenia pod bramką Odrobnego i spokojnie dowieźli zwycięstwo do końcowej syreny.

Kolejne spotkanie na Jastorze zostanie rozegrane w niedzielę o godzinie 19 z liderem, GKS-em Tychy. Taka godzina meczu podyktowana jest spotkaniem Jastrzębskiego Węgla, który w ten dzień również rozegra swoje spotkanie z AZS-em Politechnika Warszawska.}}

(3:0; 1:3; 1:0)

Sędzia: Zbigniew Wolas (główny) - Artur Hyliński, Rafał Noworyta (liniowi)

37:51 Kalus (Wajda, McCauley) 4/5

4 min. 4 min.