2013-03-09 Ciarko PBS Bank KH Sanok - Comarch Cracovia 3:1

Wersja z dnia 19:06, 10 mar 2013 autorstwa Raf (Dyskusja | edycje) (Utworzył nową stronę „{{Mecz - hokej | gospodarz = KH Sanok | gosc = Cracovia | gospodarz_owczesna_nazwa = Ciarko PBS Bank S…”)

3:1
02:53 L. Laszkiewicz (S. Kowalówka, Noworyta)

26 min. 18 min.

Znowu remis

Czwarty mecz półfinału dla Ciarko PBS Bank. Sanoczanie wygrali na własnym lodowisku 3:1 i w serii do czterech zwycięstw znów jest remis, co oznacza że do rozstrzygnięcia rywalizacji koniecznych będzie przynajmniej sześć spotkań. W niedzielę w Sanoku mecz numer 5, natomiast szósty mecz zostanie rozegrany w Krakowie we wtorek 12 marca (początek od godziny 19,00).

Mecz w Sanoku bardzo dobrze rozpoczął się dla biało-czerwonych. Już w 3. minucie Leszek Laszkiewicz wykorzystał sytuację sam na sam i pokonał Odrobnego. Niestety gospodarze szybko się pozbierali i zdołali odpowiedzieć. Rafał Radziszewski skapitulował po strzałach Dziubińskiego oraz Zapały i na pierwszą przerwę sanoczanie zjechali z prowadzeniem 2:1. W drugiej tercji gra się zdecydowanie zaostrzyła, jednak nasi zawodnicy nie potrafili wykorzystać okresów gry w przewadze. Do tego stracili trzecią bramkę i dwubramkowa przewaga utrzymała się już do końca spotkania. Na dwie minuty przed końcową syreną trener Rohaček wziął czas i wycofał bramkarza. W ostatniej minucie Cracovia grała nawet 6 na 4, po wykluczeniu Bartoša. Wszystko na nic. Remis 2-2 w rywalizacji sprawia, że przed drużynami, jeszcze minimum dwa spotkania. W niedzielę w Sanoku i we wtorek w Krakowie.

Natomiast w drugiej parze półfinałowej rywalizacja dobiegła już końca. JKH GKS Jastrzębie potrzebował tylko czterech spotkań, aby awansować do finału. GKS Tychy zagra o brązowy medal.

Źródło: TerazPasy.pl - raf_jedynka [1]