Kozłowski
Kisielewski

"Wygrana w dobrym stylu" -

Wygrana w dobrym stylu

W swoim kolejnym meczu sparingowym hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozbili Comarch Cracovię 6:0.

Drużyna z Leśnej pokazała kawałek niezłego hokeja. Po pierwszej tercji prowadziła dwiema bramkami, a po drugiej było już 6:0. Łupem bramkowym podzieliły się po równo dwie formacje: pierwsza dowodzona przez Leszka Laszkiewicza i druga, w której świetnie radzili sobie Filip Drzewiecki i Jan Steber.

W ekipie gospodarzy zabrakło między innymi Mateusza Danieluka i Macieja Urbanowicza. Trener Robert Kalaber wciąż przygląda się dwójce ukraińskich zawodników: Wołodymyrowi Aleksiukowi i Artemowi Bondariewowi. Decyzja w sprawie ich ewentualnego angażu ma zapaść w ciągu najbliższych siedmiu dni.

Z kolei Rudolf Rohaček przyglądał się czeskiemu obrońcy Davidowi Turoňowi. Wychowanek HC Havířov ma na swoim koncie 36 meczów w lidze AHL, czyli na bezpośrednim zapleczu NHL. Ostatnio występował we Włoszech. W barwach Fassy rozegrał 19 spotkań, w których zdobył 2 bramki i zanotował 7 asyst. Na ławce kar przesiedział 22 minuty.