2014-10-03 MUKS Naprzód Janów - Comarch Cracovia 1:6

Wersja z dnia 10:36, 4 paź 2014 autorstwa Raf (Dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "{{Mecz - hokej | gospodarz = Naprzód Janów | gosc = Cracovia | gospodarz_owczesna_nazwa = MUKS Naprzó...")

46:39 Kisielewski (Kozłowski) 5/5

14 min. 10 min.

Naprzód Cracovio!

Nie było niespodzianki w pierwszym starciu z tegorocznym beniaminkiem. W wyjazdowym spotkaniu w ramach 4. kolejki PHL Cracovia pewnie wypunktowała Naprzód 6:1 i spokojnie może przygotowywać się do niedzielnej konfrontacji z Ciarko w Krakowie.

W pierwszej tercji podopieczni Rudolfa Rohačka tylko raz pokonali Elżbieciaka. Pierwsza bramka to w równym stopniu zasługa strzelca, jak i asystenta, który popisał się doskonałym podaniem. Jednak prawdziwy pokaz asyst nadszedł w drugiej tercji, a w roli profesora wystąpił Damian Słaboń, którego wystawy na bramki zamienili najpierw Bartosz Fraszko, a potem Sebastian Kowalówka. Sam Słaboń trafił na początku trzeciej części gry na 5:0, a kiedy nieco ponad minutę później Karol Kisielewski zdobył szóstą bramkę dla Pasów było właściwie po meczu. Ambitni gospodarze zdołali zdobyć honorowe trafienie „psując” shutout „Radzikowi”... Już w niedzielę następny mecz w Krakowie. Od 18,30 zagramy przy Siedleckiego z Ciarko PBS Bank Sanok i jest szansa że w Cracovii już w tym meczu zagra dwóch nowych zawodników.
Źródło: TerazPasy.pl 03 października 2014 [1]