2015-01-20 JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 5:3

Wersja z dnia 23:41, 24 sty 2015 autorstwa Raf (Dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "{{Mecz - hokej | gospodarz = GKS Jastrzębie | gosc = Cracovia | gospodarz_owczesna_nazwa = JKH GKS Jas...")

37:51 Marek Kalus (Wajda, McCauley) 4/5

4 min. 4 min.

Jastrzębie Hawks

Od porażki rozpoczęła Cracovia drugą część sezonu zasadniczego. W drużynie trenera Rohačka zadebiutował Marcin Jaros, ale trudno oceniać postawę byłego gracza Unii po jednym spotkaniu.

Wyjazdowy mecz w Jastrzębiu rozpoczął się bardzo źle, bo gospodarze po pierwszej tercji prowadzili już 3:0. Ambitna postawa pozwoliła jednak biało-czerwonym powrócić do gry. W 38. minucie, grając w osłabieniu, Pasy doprowadziły do remisu i choć jastrzębianie po kilkudziesięciu sekundach znów wyszli na prowadzenie, to po czterdziestu minutach wynik rywalizacji pozostawał sprawą otwartą. Niestety gol Urbanowicza na początku w trzeciej części spotkania był ostatnim trafieniem i drugi wyjazd do Jastrzębia w tym roku zakończył się porażką. W piątek Pasy zagrają w Oświęcimiu, a w niedzielę w Krakowie derby z Podhalem.