Krasny

3-2-5

"Dopiero w ostatnich sekundach Stal Gdańsk ratuje 1 punkt" -

Dopiero w ostatnich sekundach Stal Gdańsk ratuje 1 punkt

Z wyjątkiem kilkunastu minut w pierwszej połowie, mecz toczył się pod znakiem przewagi zespołu gdańskiego, który nie wykorzystaj wielu okazji do uzyskania zwycięstwa. Gdańscy napastnicy licytowali się wprost w zaprzepaszczaniu murowanych sytuacji podbramkowych.

Cracovia natomiast wykorzystywała każdą okazję de zdobycia bramki, niestety okazji takich nie miała zbyt wiele. Zespól krakowski jeszcze na minutę przed końcem spotkania prowadził 2:1 i wydawało się, że nic już nie uchroni Stali od porażki. W ostatnich sekundach meczu strzał pomocnika Stali, Kocura dał w efekcie gdańszczanom jeden punkt.

W zespole krakowskim na wyróżnienie zasługuje doskonale spisujący się bramkarz Michno oraz trójka obrońców: Gołąb, Mazur i Glimas. W ataku najlepiej spisywał się prawy łącznik Wilczkiewicz. W Stali najlepszą formacją była pomoc, która wzięła na siebie cały ciężar spotkania. Nieźle również spisywali się obrońcy, specjalnie Hajduk.