Filip Trubalski

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Filip Trubalski

Informacje ogólne
Imię i nazwisko Filip Trubalski
Kraj Polska
Urodzony(a) 8 stycznia 1994, Lublin, Polska
Wiek 30 l.

Filip Trubalski - kierownik drużyny p.n. od 5 stycznia 2021 r.. Absolwent Prawa na WPiA Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, zawodowo związany z Pasami od sezonu 2018/2019.

Informacja o objęciu funcji kierownika drużyny

"Zmiana na stanowisku kierownika I drużyny Pasów" -
Cracovia.pl

Zmiana na stanowisku kierownika I drużyny Pasów

Wraz z nowym rokiem w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny Cracovii doszło do istotnej zmiany. Artura Bernackiego na stanowisku kierownika I zespołu zastąpi Filip Trubalski.

Decyzję o zawieszeniu swojej pracy w Cracovii, z przyczyn osobistych, podjął dotychczasowy kierownik, Artur Bernacki.

- Podjąłem tą decyzję z przyczyn osobistych. Szkoda, ale po prostu czasami tak w życiu bywa. Cracovię noszę w sercu od lat. Cieszę się, że przez ostatnie 2,5 sezonu mogłem być tak blisko drużyny, która zdobyła Puchar i Superpuchar Polski - to dla mnie wielki powód do dumy. Bardzo dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować, dziękuję również kibicom za ich wsparcie. Klub zostawił mi możliwość powrotu, z czego również jestem bardzo zadowolony. Nie mówię więc "do widzenia", raczej "do zobaczenia"! - zakończył Artur Bernacki.

Artur Bernacki to rodowity krakowianin i wierny Kibic Cracovii, który przez lata nie opuszczał ani jednego meczu Pasów. W latach 2003 - 2005 pełnił funkcję kierownika naszych rezerw. Ukończył zarządzanie organizacjami na krakowskiej Akademii Ekonomicznej.

Artur, dziękujemy Ci za wszystko. Pamiętaj, że miejsce w Cracovii będzie zawsze na Ciebie czekać. Powodzenia i wracaj do nas jak najszybciej!

Funkcję kierownika I drużyny przejmie Filip Trubalski, który będzie odpowiedzialny za kwestie organizacyjno-administracyjne pierwszego zespołu. Nowy kierownik drużyny jest absolwentem Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej i zawodowo związany jest z Pasami od sezonu 2018/2019. Dotychczas odpowiedzialny był m.in. za komunikację marketingową, akcje outdoorowe czy wdrożenie projektu Oficjalnych Fanklubów Cracovii. Nadchodzący mecz z Wartą Poznań nie będzie jednak debiutem na ławce rezerwowych, ponieważ w grudniowych meczach zastępował już w tej roli Artura Bernackiego.

Filip, życzymy powodzenia w nowej roli!
Źródło: Cracovia.pl 5 stycznia 2021 [1]


Informacje klubowe

FILIP TRUBALSKI WICEDYREKTOREM DS. SPORTOWYCH - 23.01.2020

W związku ze zmianami organizacyjnymi w MKS Cracovia SSA, z początkiem stycznia funkcję Wicedyrektora ds. sportowych objął Filip Trubalski, który do tej pory był odpowiedzialny za sprawy administracyjne pierwszej drużyny. Filip Trubalski urodził się 8 stycznia 1994 roku w Lublinie. Jest absolwentem Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, a także Zarządzania w Sporcie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zawodowo związany jest z naszym Klubem od sezonu 2018/2019, gdzie początkowo pracował w dziale marketingu. Później przeniósł się do pionu sportowego pełniąc funkcję Kierownika I zespołu. Na tym stanowisku pozostanie także pracując na stanowisku dyrektorskim.

Panie Dyrektorze, gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w pełnieniu nowych obowiązków!

Źródło: Cracovia.pl [2]