Žitný

Okoličány
Vašaš
Michalčin

"Cracovia ponownie uległa ekipie Toma Coolena. Trzy gole Dukli w pierwszej tercji" -

Comarch Cracovia nie zdołała się zrewanżować za wtorkową porażkę 2:6 z Duklą Michalovce. Dzisiaj krakowianie ulegli ekipie dowodzonej przez byłego trenera Re-Plast Unii Oświęcim 1:4. Honorowego gola „Pasów” zdobył Erik Němec.

Krakowianie, podobnie jak w pierwszym starciu pomiędzy obiemadrużynami, źle weszliw to spotkanie. Poskutkowało to stratą dwóch bramek w ciągu 30 sekund. Dukla jeszcze pod koniec pierwszej odsłony zdołała podwyższyć swoje prowadzenie na 3:0.

Nie inaczej było także w drugiej tercji. Ponownie to Dukla rozpoczęła strzelanie, jednak w 32. minucie na ich trafienie zdołał odpowiedzieć Erik Němec. Jak się później okazało, było to stanowczo za mało, aby nawiązać walkę ze Słowakami.