Kategoria:1953 I liga: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 1: | Linia 1: | ||
====Tabela==== | |||
{| style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
< | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>M</b> | ||
< | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Drużyna</b> | ||
< | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Meczy</b> | ||
< | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Pkt</b> | ||
< | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Bramki</b> | ||
</ | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>W</b> | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>R</b> | |||
< | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>P</b> | ||
< | |- | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Ruch Chorzów|Unia Chorzów]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|38 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|51-14 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|17 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[WawelKraków|OWKS Kraków]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|28 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|39-25 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|11 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Wisła Kraków|Gwardia Kraków]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|27 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|35-29 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|12 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Gwardia Warszawa]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|26 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|27-27 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|11 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Legia Warszawa|CWKS Warszawa]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|23 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|37-31 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Polonia Bytom|Ogniwo Bytom]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|23 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|33-28 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Lech Poznań|Kolejarz Poznań]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22-29 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Górnik Radlin]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|27-38 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|- | |||
< | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | ||
< | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[AKS Chorzów|Budowlani Chorzów]] | ||
< | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | ||
< | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|18 | ||
< | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|31-46 | ||
</ | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7 | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
< | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|11 | ||
< | |- | ||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>10</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>Cracovia</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>22</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>17</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>23-30</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>7</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>3</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>12</b> | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|11 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Odra Opole|Budowlani Opole]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|16 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|25-38 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|12 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Lechia Gdańsk|Budowlani Gdańsk]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|12 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|20-35 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|12 | |||
|} | |||
11, 12 - spadek do II ligi | 11, 12 - spadek do II ligi | ||
====Bilans Cracovii==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|róznica | |||
|- | |||
|dom | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|wyjazd | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|'''razem''' | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|12 | |||
|align="center"|23-30 | |||
|align="center"|-7 | |||
|} | |||
[[kategoria: 1953]] | [[kategoria: 1953]] | ||
[[kategoria: I liga]] | [[kategoria: I liga]] |
Wersja z 13:17, 16 sty 2007
Tabela
M | Drużyna | Meczy | Pkt | Bramki | W | R | P |
1 | Unia Chorzów | 22 | 38 | 51-14 | 17 | 4 | 1 |
2 | OWKS Kraków | 22 | 28 | 39-25 | 11 | 6 | 5 |
3 | Gwardia Kraków | 22 | 27 | 35-29 | 12 | 3 | 7 |
4 | Gwardia Warszawa | 22 | 26 | 27-27 | 11 | 4 | 7 |
5 | CWKS Warszawa | 22 | 23 | 37-31 | 8 | 7 | 7 |
6 | Ogniwo Bytom | 22 | 23 | 33-28 | 10 | 3 | 9 |
7 | Kolejarz Poznań | 22 | 18 | 22-29 | 4 | 10 | 8 |
8 | Górnik Radlin | 22 | 18 | 27-38 | 6 | 6 | 10 |
9 | Budowlani Chorzów | 22 | 18 | 31-46 | 7 | 4 | 11 |
10 | Cracovia | 22 | 17 | 23-30 | 7 | 3 | 12 |
11 | Budowlani Opole | 22 | 16 | 25-38 | 4 | 8 | 10 |
12 | Budowlani Gdańsk | 22 | 12 | 20-35 | 2 | 8 | 12 |
11, 12 - spadek do II ligi
Bilans Cracovii
wygrane | remisy | porażki | bramki | róznica | |
dom | |||||
wyjazd | |||||
razem | 7 | 3 | 12 | 23-30 | -7 |
Strony w kategorii „1953 I liga”
Poniżej wyświetlono 23 spośród wszystkich 23 stron tej kategorii.
1
- 1953-03-15 Budowlani Gdańsk - Ogniwo MPK Kraków 0:0
- 1953-03-22 Ogniwo MPK Kraków - Budowlani Opole 2:1
- 1953-03-29 Budowlani Chorzów - Ogniwo MPK Kraków 2:0
- 1953-04-12 Ogniwo MPK Kraków - Gwardia Kraków 4:2
- 1953-04-19 Ogniwo Bytom - Ogniwo MPK Kraków 2:0
- 1953-05-17 Kolejarz Poznań - Ogniwo MPK Kraków 1:0
- 1953-05-23 Ogniwo MPK Kraków - Gwardia Warszawa 1:2
- 1953-05-31 Górnik Radlin - Ogniwo MPK Kraków 2:0
- 1953-06-06 Ogniwo MPK Kraków - Unia Chorzów 1:2
- 1953-06-14 Ogniwo MPK Kraków - OWKS Kraków 0:1
- 1953-06-21 Ogniwo MPK Kraków - CWKS Warszawa 0:3
- 1953-07-26 Ogniwo MPK Kraków - Ogniwo Bytom 3:1
- 1953-08-02 OWKS Kraków - Ogniwo MPK Kraków 2:1
- 1953-08-09 Ogniwo MPK Kraków - Budowlani Gdańsk 2:0
- 1953-08-15 Budowlani Opole - Ogniwo MPK Kraków 0:0
- 1953-08-23 Ogniwo MPK Kraków - Budowlani Chorzów 4:0
- 1953-08-30 CWKS Warszawa - Ogniwo MPK Kraków 3:2
- 1953-09-27 Ogniwo MPK Kraków - Górnik Radlin 1:0
- 1953-10-04 Ogniwo MPK Kraków - Kolejarz Poznań 2:1
- 1953-10-08 Gwardia Kraków - Ogniwo MPK Kraków 3:0
- 1953-10-11 Gwardia Warszawa - Ogniwo MPK Kraków 2:0
- 1953-10-31 Unia Chorzów - Ogniwo MPK Kraków 0:0