Kategoria:Zawody Piłka ręczna kobiet
Wersja z dnia 14:39, 12 gru 2020 autorstwa Grot (Dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "Piłka ręczna kobiet - sezon po sezonie")
Strony w kategorii „Zawody Piłka ręczna kobiet”
Poniżej wyświetlono 200 spośród wszystkich 1283 stron tej kategorii.
(poprzednia strona) (następna strona)1
- 1964-03-07 Cracovia - Odra Opole 9:8
- 1964-03-08 Cracovia - AZS Wrocław 13:2
- 1964-03-21 Cracovia - Start Katowice 10:5
- 1964-03-22 Cracovia - AZS AWF 13:3
- 1964-04-26 Cracovia - Azoty Chorzów 6:8
- 1964-05-02 Cracovia - AZS Katowice 3:4
- 1964-05-03 Cracovia - Słowian Katowice 2:3
- 1964-05-16 Cracovia -Ruch Chorzów 5:4
- 1964-05-17 Cracovia - AKS Chorzów 11:1
- 1964-05-22 Cracovia - Górnik Sośnica 5:5
- 1964-05-23 Cracovia - Włókniarz Łącznik 5:6
- 1964-05-30 AZS Wrocław - Cracovia 3:11
- 1964-05-31 Odra Opole - Cracovia 8:16
- 1964-06-06 Wybrzeże Gdańsk - Cracovia 4:5
- 1964-06-07 AZS-AWF Warszawa - Cracovia 3:11
- 1964-06-21 LZS Tęcza - Cracovia 2:14
- 1964-10-11 Cracovia - Górnik Sośnica 4:8
- 1964-12-18 Cracovia - Sparatcus Budapeszt 16:14
- 1965-01-10 Cracovia - Azoty Chorzów 10:11
- 1965-01-16 Cracovia - Unia Krapkowice 22:6
- 1965-01-17 Cracovia - Odra Opole 10:6
- 1965-01-23 Ruch Chorzów - Cracovia 7:7
- 1965-01-30 Cracovia - Górnik Sośnica 13:11
- 1965-01-31 Cracovia - Śląsk Tarnowskie Góry 8:7
- 1965-02-06 AZS Wrocław - Cracovia 5:9
- 1965-02-07 Start Gdańsk - Cracovia 4:6
- 1965-02-27 Cracovia - Słowian Katowice 17:3
- 1965-02-28 Cracovia - AZS Katowice 13:5
- 1965-04-24 Odra Opole - Cracovia 7:2
- 1965-04-25 Unia Krapkowice - Cracovia 3:6
- 1965-04-30 Cracovia - Ruch Chorzów 5:7
- 1965-05-16 Górnik Sośnica - Cracovia 3:3
- 1965-05-22 Cracovia - Start Gdańsk 8:2
- 1965-05-23 Cracovia - AZS Wrocław 9:5
- 1965-06-02 Azoty Chorzów - Cracovia 4:3
- 1965-06-05 Słowian Katowice - Cracovia 6:8
- 1965-06-06 AZS Katowice - Cracovia 3:8
- 1965-09-01 Start Gdańsk - Cracovia 5:7
- 1965-09-02 Spartacus Budapeszt - Cracovia 4:10
- 1965-09-18 Cracovia - AZS AWF Warszawa 11:3
- 1965-09-19 Cracovia - Start Gdańsk 13:5
- 1965-09-23 Słowian Katowice - Cracovia 10:10
- 1965-09-25 Odra Opole - Cracovia 2:11
- 1965-09-26 AZS Wrocław - Cracovia 5:11
- 1965-10-02 Cracovia - Ruch Chorzów 10:9
- 1965-10-03 Cracovia - Azoty Chorzów 11:9
- 1965-10-09 AZS Katowice - Cracovia 8:16
- 1965-10-10 Ślask Tarnowskie - Cracovia 8:6
- 1965-10-16 Cracovia - Górnik Sośnica 5:12
- 1965-10-17 Cracovia - Włókniarz Łącznik 11:8
- 1965-11-22 TSC Berlin - Cracovia 4:4
- 1965-11-23 Radnicki Belgrad - Cracovia 3:3
- 1965-11-24 IF Kopenhaga - Cracovia 7:5
- 1965-11-25 SC Rostock - Cracovia 9:4
- 1965-11-27 Halloren Halle - Cracovia 9:8
- 1966-01-16 LZS Tęcza - Cracovia 1:19
- 1966-01-28 Cracovia - Start Gdańsk 15:5
- 1966-01-29 Cracovia - AZS Wrocław 12:11
- 1966-01-30 Cracovia - Górnik Sośnica 5:10
- 1966-04-15 Cracovia - Start Gdańsk 8:6
- 1966-04-16 Cracovia - Halloren 6:2
- 1966-04-17 Cracovia - Spartacus Budapeszt 6:6
- 1966-04-24 Cracovia - Słowian Katowice 8:5
- 1966-04-30 Start Gdańsk - Cracovia 4:9
- 1966-04-31 AZS AWF Warszawa - Cracovia 5:10
- 1966-05-14 Cracovia - AZS Wrocław 4:4
- 1966-05-15 Cracovia - Odra Opole 14:5
- 1966-05-19 Cracovia - Spartak Baku 7:10
- 1966-05-21 Azoty Chorzów - Cracovia 3:9
- 1966-05-22 Ruch Chorzów - Cracovia 3:3
- 1966-05-28 Cracovia - Ślask Tarnowskie 11:7
- 1966-05-29 Cracovia - AZS Katowice 6:2
- 1966-06-04 Włókniarz Łącznik - Cracovia 3:2
- 1966-06-05 Górnik Sośnica - Cracovia 11:7
- 1966-09-20 Słowian Katowice - Cracovia 3:5
- 1966-10-01 Cracovia - AZS AWF 6:2
- 1966-10-02 Cracovia - Społem Łódź 16:2
- 1966-10-08 AZS Wrocław - Cracovia 5:2
- 1966-10-09 Odra Opole - Cracovia 4:13
- 1966-10-15 Cracovia - Start Gdańsk 3:2
- 1966-10-16 Cracovia - Pogoń Szczecin 11:2
- 1966-10-22 Górnik Sośnica - Cracovia 2:5
- 1966-10-23 Włókniarz Łącznik - Cracovia 3:7
- 1966-10-25 Cracovia - Reprezentacja Azerbejdżanu 8:7
- 1966-10-29 Cracovia - Azoty Chorzów 8:6
- 1966-10-30 Cracovia - Ruch Chorzów 7:4
- 1966-12-05 Miskolc TE - Cracovia 25:25
- 1966-12-11 Cracovia - Spartakus Budapeszt 8:8
- 1967-01-07 Universitatea Timiszoara - Cracovia 9:4
- 1967-01-08 SC Empor - Cracovia 8:3
- 1967-01-09 Empor II Rostock - Cracovia 4:12
- 1967-01-21 Cracovia - Pogoń 22:15
- 1967-01-22 Cracovia - Warta 37:5
- 1967-02-03 Cracovia - Start Gdańsk 11:7
- 1967-02-06 AZS Wrocław Cracovia 12:9
- 1967-04-02 Spójnia Łódź - Cracovia 7:10
- 1967-04-03 AZS Warszawa - Cracovia 2:12
- 1967-04-26 Cracovia - Słowian Katowice 18:5
- 1967-04-29 Cracovia - AZS Wrocław 10:5
- 1967-04-30 Cracovia - Odra Opole 24:4
- 1967-05-05 Start Gdańsk - Cracovia 7:10
- 1967-05-08 Spartakus Budapeszt - Cracovia 6:8
- 1967-05-09 TSC Berlin - Cracovia 5:4
- 1967-05-20 Cracovia - Górnik Sośnica 10:11
- 1967-05-21 Cracovia - Włókniarz Łącznik 16:9
- 1967-07-04 AZS Wrocław - Cracovia 9:9
- 1967-07-05 Włókniarz Łącznik - Cracovia 3:8
- 1967-07-09 Start Gdańsk - Cracovia 6:11
- 1967-09-16 Cracovia - Włókniarz Łącznik 13:4
- 1967-09-17 Cracovia - Sośnica 12:11
- 1967-09-23 Cracovia - Skra Warszawa 17:9
- 1967-09-24 Cracovia - AZS Warszawa 16:4
- 1967-10-01 Cracovia - Wanda Nowa Huta 14:4
- 1967-10-07 Ruch Chorzów - Cracovia 9:9
- 1967-10-08 Azoty Chorzów - Cracovia 9:10
- 1967-10-14 Cracovia - Start Gdańsk 15:4
- 1967-10-15 Cracovia - Pogoń Szczecin 15:6
- 1967-10-21 Odra Opole - Cracovia 5:22
- 1967-10-22 AZS Wrocław - Cracovia 10:10
- 1967-11-09 Poczdam - Cracovia 2:12
- 1967-11-11 Spartacus Budapeszt - Cracovia 5:4
- 1967-11-12 Empor Rostock - Cracovia 8:3
- 1967-11-13 TSC Berlin - Cracovia 4:5
- 1967-11-14 SC Hennigsdorf - Cracovia 4:9
- 1967-11-15 Post Magdeburg - Cracovia 6:6
- 1967-11-16 TSC Berlin juniorzy - Cracovia 0:9
- 1967-11-25 Cracovia - Stade Marseillais Université Club 28:9
- 1967-12-09 Stade Marseillais Université Club - Cracovia 9:20
- 1968-01-06 Swift Roermond - Cracovia 7:8
- 1968-01-14 Cracovia - Swift Roermond 9:6
- 1968-01-26 Cracovia - Azoty Chorzów 30:8
- 1968-01-28 Cracovia - Start Gdańsk 17:7
- 1968-02-02 Cracovia - Wanda Nowa Huta 19:9
- 1968-02-03 Cracovia - Pogoń Szczecin 19:12
- 1968-02-07 Žalgiris Kowno - Cracovia 17:9
- 1968-02-24 AZS Warszawa - Cracovia 12:15
- 1968-02-25 Skra Warszawa - Cracovia 10:11
- 1968-03-01 Cracovia - Sośnica 21:14
- 1968-03-03 Cracovia - Włókniarz Łącznik 20:7
- 1968-03-22 Cracovia - Žalgiris Kowno 8:17
- 1968-04-27 Skra Warszawa - Cracovia 9:16
- 1968-04-28 AZS Warszawa - Cracovia 5:13
- 1968-05-01 Jednota Trencin - Cracovia 11:11
- 1968-05-12 Wanda Nowa Huta - Cracovia 9:16
- 1968-05-18 Cracovia - Azoty Chorzów 16:10
- 1968-05-19 Cracovia - Ruch Chorzów 12:6
- 1968-05-25 Pogoń Szczecin - Cracovia 9:8
- 1968-05-26 Start Gdańsk - Cracovia 7:5
- 1968-06-01 Cracovia - AZS Wrocław 7:11
- 1968-06-02 Cracovia - Odra Opole 26:8
- 1968-06-22 Cracovia - Jednota Trencin 11:5
- 1968-08-09 Jednota Trenczyn - Cracovia 5:9
- 1968-08-10 Start Bratysława - Cracovia 7:4
- 1968-08-10 Żalgris Kowno - Cracovia 6:3
- 1968-08-11 Jednota Trenczyn juniorzy - Cracovia 1:11
- 1968-08-11 Zora Ołomuniec - Cracovia 4:8
- 1968-08-12 Iskra Banovice - Cracovia 4:16
- 1968-09-07 Otmęt Krapkowice - Cracovia 7:13
- 1968-09-08 Włókniarz Łącznik - Cracovia 10:10
- 1968-09-21 Cracovia - Start Gdańsk 8:5
- 1968-09-22 Cracovia - Pogoń Szczecin 20:13
- 1968-09-29 Cracovia - Azoty Chorzów 15:8
- 1968-10-05 AZS Warszawa - Cracovia 9:10
- 1968-10-06 Skra Warszawa - Cracovia 8:17
- 1968-10-12 Cracovia - Ruch Chorzów 11:10
- 1968-10-13 Cracovia - Sośnica Gliwice 23:8
- 1968-10-19 AZS Wrocław - Cracovia 10:8
- 1968-10-20 Przemysław Poznań - Cracovia 7:9
- 1969-04-02 Spartacus Budapeszt - Cracovia 12:9
- 1969-04-03 Żalgris Wilno - Cracovia 13:10
- 1969-04-04 FTC Budapeszt - Cracovia 10:8
- 1969-04-13 Cracovia - SC Magdeburg 8:8
- 1969-04-26 Cracovia - Włókniarz Łącznik 7:4
- 1969-04-27 Cracovia - Otmęt Krapkowice 24:8
- 1969-05-02 Pogoń Szczecin - Cracovia 8:11
- 1969-05-11 Azoty Chorzów - Cracovia 10:10
- 1969-05-17 Cracovia - AZS Warszawa 11:11
- 1969-05-18 Cracovia - Skra Warszawa 7:6
- 1969-05-24 Górnik Sośnica - Cracovia 9:8
- 1969-05-25 Ruch Chorzów - Cracovia 2:7
- 1969-05-30 Cracovia - Przemysław Poznań 13:8
- 1969-06-01 Cracovia - AZS Wrocław 5:11
- 1969-07-04 Czechosłowacja młodzież - Cracovia 9:10
- 1969-07-05 Iskra Partizanskie - Cracovia 5:8
- 1969-07-06 Lokomotiva Bilina - Cracovia 5:8
- 1969-09-27 Cracovia - Azoty Chorzów 19:14
- 1969-09-28 Cracovia - Sośnica Gliwice 14:8
- 1969-10-07 Cracovia - Wanda Nowa Huta 19:12
- 1969-10-11 Włókniarz Łącznik - Cracovia 7:6
- 1969-10-18 Cracovia - Start Gdańsk 14:7
- 1969-10-19 Cracovia - Pogoń Szczecin 15:7
- 1969-10-25 Lechia Dzierżoniów - Cracovia 7:18
- 1969-10-26 AZS Wrocław - Cracovia 10:11
- 1969-11-01 Cracovia - AZS Warszawa 13:9
- 1969-11-02 Cracovia - Ruch Chorzów 11:6
- 1970-02-14 Sośnica Gliwice - Cracovia 9:7
- 1970-02-15 Azoty Chorzów - Cracovia 8:15
- 1970-02-21 Cracovia - Wanda Nowa Huta 15:12
- 1970-03-14 Cracovia - Otmęt Krapkowice 14:14
- 1970-03-15 Cracovia - Włókniarz Łącznik 18:11