Cracovia - Podhale Nowy Targ - bilans hokej mężczyzn: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(→Oficjalne mecze (najwyższy poziom rozgrywkowy): wikizacja) |
|||
Linia 19: | Linia 19: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|'''razem''' | |align="center"|'''razem''' | ||
|align="center"| | |align="center"|206 | ||
|align="center"| | |align="center"|95 | ||
|align="center"|7 | |align="center"|7 | ||
|align="center"| | |align="center"|104 | ||
|align="center"| | |align="center"|675-832 | ||
|align="center"| 12:2 [[2022-12-20 Comarch Cracovia - Tauron Podhale Nowy Targ 10:0|10:0]] | |align="center"| 12:2 [[2022-12-20 Comarch Cracovia - Tauron Podhale Nowy Targ 10:0|10:0]] | ||
|align="center"| [[1965-10-30 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:16|1:16]] | |align="center"| [[1965-10-30 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:16|1:16]] | ||
Linia 322: | Linia 322: | ||
|align="center"|2022/23 | |align="center"|2022/23 | ||
|align="left"| [[2022-09-16 Comarch Cracovia - Tauron Podhale Nowy Targ 3:2|3:2]] [[2022-10-16 Tauron Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 1:8|8:1]] [[2022-11-20 Tauron Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:3|3:2]] [[2022-12-20 Comarch Cracovia - Tauron Podhale Nowy Targ 10:0|10:0]] [[2023-01-20 Tauron KH Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 3:11|11:3]] | |align="left"| [[2022-09-16 Comarch Cracovia - Tauron Podhale Nowy Targ 3:2|3:2]] [[2022-10-16 Tauron Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 1:8|8:1]] [[2022-11-20 Tauron Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:3|3:2]] [[2022-12-20 Comarch Cracovia - Tauron Podhale Nowy Targ 10:0|10:0]] [[2023-01-20 Tauron KH Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 3:11|11:3]] | ||
|align="center"|5 | |||
|- | |||
|align="center"|2023/24 | |||
|align="left"| [[2023-09-15 PZU Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 4:7|7:4]] [[2023-10-15 PZU Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:3|3:2]] [[2023-11-24 Comarch Cracovia - PZU Podhale Nowy Targ 5:4|5:4]] [[2024-01-05 PZU Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:4|4:2]] [[2024-01-26 Comarch Cracovia - PZU Podhale Nowy Targ 3:6|3:6]] | |||
|align="center"|5 | |align="center"|5 | ||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 00:37, 11 kwi 2024
Opracowanie zamieszczone na tej stronie, jak i w całym serwisie WikiPasy.pl, są własnością ich autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez podania encyklopedii WikiPasy.pl jako ich źródła jest zabronione. Więcej na temat praw autorskich |
Cracovia – Podhale Nowy Targ (w hokeju na lodzie)
Bilans oficjalnych spotkań (najwyższy poziom rozgrywkowy)
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | najw. wygr. | najw. przegr. | |
razem | 206 | 95 | 7 | 104 | 675-832 | 12:2 10:0 | 1:16 |
Oficjalne mecze (najwyższy poziom rozgrywkowy)
wg sezonów | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|