Cracovia - Podhale Nowy Targ - bilans hokej mężczyzn: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Nie pokazano 32 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{C}} | {{C}} | ||
Cracovia – Podhale Nowy Targ (w hokeju na lodzie) | ==='''Cracovia – Podhale Nowy Targ (w hokeju na lodzie)'''=== | ||
<CENTER> | <CENTER> | ||
Linia 19: | Linia 19: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|'''razem''' | |align="center"|'''razem''' | ||
|align="center"| | |align="center"|206 | ||
|align="center"| | |align="center"|95 | ||
|align="center"|7 | |align="center"|7 | ||
|align="center"| | |align="center"|104 | ||
|align="center"| | |align="center"|675-832 | ||
|align="center"| | |align="center"| 12:2 [[2022-12-20 Comarch Cracovia - Tauron Podhale Nowy Targ 10:0|10:0]] | ||
|align="center"| | |align="center"| [[1965-10-30 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:16|1:16]] | ||
|} | |} | ||
Linia 41: | Linia 41: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|1953 | |align="center"|1953 | ||
|align="left"|12:2 | |align="left"| 12:2 | ||
|align="center"| | |align="center"| 1 | ||
|- | |- | ||
|align="center"|1954 | |align="center"|1954 | ||
Linia 48: | Linia 48: | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1954/55 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1955/56 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1956/57 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1957/58 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1958/59 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1959/60 | ||
|align="left"|[[1959-12-09 Podhale Nowy Targ - Cracovia 5:1|1:5]] [[1960-01-31 Cracovia - Podhale 0:11|0:11]] | |align="left"| [[1959-12-09 Podhale Nowy Targ - Cracovia 5:1|1:5]] [[1960-01-31 Cracovia - Podhale 0:11|0:11]] | ||
|align="center"| | |align="center"| 2 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1960/61 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1961/62 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1962/63 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1963/64 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1964/65 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1965/66 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1965-10-30 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:16|1:16]] [[1965-11-01 Podhale Nowy Targ - Cracovia 6:1|1:6]] [[1966-01-25 Cracovia - Podhale Nowy Targ 0:6|0:6]] [[1966-01-26 Podhale Nowy Targ - Cracovia 11:1|1:11]] | ||
|align="center"| | |align="center"| 4 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1966/67 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1967/68 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1967-10-29 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:6|1:6]] [[1967-11-26 Podhale Nowy Targ - Cracovia 4:4|4:4]] [[1968-01-31 Cracovia - Podhale Nowy Targ 2:8|2:8]] [[1968-03-10 Podhale Nowy Targ - Cracovia - 6:3|3:6]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1968/69 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1968-11-20 Podhale Nowy Targ - Cracovia 6:1|1:6]] [[1968-12-11 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:5|4:5]] | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1969/70 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1969-11-08 Podhale Nowy Targ - Cracovia 12:0|0:12]] [[1970-01-07 Cracovia - Podhale Nowy Targ 2:1|2:1]] [[1970-01-31 Podhale Nowy Targ - Cracovia 2:2|2:2]] [[1970-04-11 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:7|4:7]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1970/71 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1971/72 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1972/73 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1973/74 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1974/75 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1975/76 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1976/77 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"|1978 | |align="center"|1977/78 | ||
|align="left"| [[1977-10-15 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:3|3:3]] [[1977-10-16 Podhale Nowy Targ - Cracovia 7:3|3:7]] [[1978-01-28 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:2|1:2]] [[1978-01-29 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:6|4:6]] | |||
|align="center"|4 | |||
|- | |||
|align="center"|1978/79 | |||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"|1979 | |align="center"|1979/80 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"|1980 | |align="center"|1980/81 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"|1981 | |align="center"|1981/82 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1981-10-02 Cracovia - Podhale Nowy Targ 2:10|2:10]] [[1981-11-03 Podhale Nowy Targ - Cracovia 14:2|2:14]] [[1982-02-05 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:7|3:7]] [[1982-04-17 Podhale Nowy Targ - Cracovia 15:3|3:15]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 (25) | ||
|- | |||
|align="center"|1982/83 | |||
|align="left"| [[1982-09-21 Podhale Nowy Targ - Cracovia 11:2|2:11]] [[1982-10-22 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:11|3:11]] [[1982-11-23 Podhale Nowy Targ - Cracovia 12:1|1:12]] [[1983-01-21 Cracovia - Podhale Nowy Targ 5:3|5:3]] | |||
|align="center"|4 | |||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1983/84 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1983-10-04 Podhale Nowy Targ - Cracovia 12:4|4:12]] [[1983-11-04 Cracovia - Podhale Nowy Targ 2:3|2:3]] | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1984/85 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1984-10-16 Podhale Nowy Targ - Cracovia 8:3|3:8]] [[1984-11-23 Cracovia - Podhale Nowy Targ 2:6|2:6]] 2:6 [[1985-01-18 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:3|4:3]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1985/86 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1985-09-27 Podhale Nowy Targ - Cracovia 5:3|3:5]] [[1985-10-25 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:7|4:7]] | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1986/87 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1986-09-26 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:3|3:3]] [[1986-11-04 Podhale Nowy Targ - Cracovia 6:4|4:6]] [[1987-01-09 Podhale Nowy Targ - Cracovia 6:4|4:6]] [[1987-01-27 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:8|3:8]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1987/88 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1987-10-06 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:3|3:3]] [[1987-11-06 Podhale Nowy Targ - Cracovia 2:3|3:2]] | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1988/89 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1988-09-18 Podhale Nowy Targ - Cracovia 4:3|3:4]] [[1988-10-18 Cracovia - Podhale Nowy Targ 0:6|0:6]] | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1989/90 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1989-09-23 Cracovia - Podhale Nowy Targ 2:4|2:4]] [[1989-10-28 Podhale Nowy Targ - Cracovia 7:3|3:7]] | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1990/91 | ||
|align="left"| | |align="left"| 5:1 2:1 2:2 3:2 | ||
|align="center"| | |align="center"|4 (51) | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1991/92 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1991-09-15 Podhale Nowy Targ - Cracovia 4:2|2:4]] [[1991-10-18 Cracovia - Podhale Nowy Targ 2:5|2:5]] [[1992-03-03 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:2|2:3]] [[1992-03-05 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:3|1:3]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1992/93 | ||
|align="left"| | |align="left"| 0:6 2:7 | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1993/94 | ||
|align="left"| | |align="left"| 2:10 0:12 | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1994/95 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1994-10-12 Podhale Nowy Targ - Cracovia 12:6|6:12]] [[1991-11-29 Cracovia - Podhale Nowy Targ 2:9|2:9]] | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1995/96 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1995-09-29 Cracovia - Podhale Nowy Targ 0:6|0:6]] [[1995-10-15 Podhale Nowy Targ - Cracovia 13:1|1:13]] | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1996/97 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1997-02-25 Podhale Nowy Targ - Cracovia 4:1|1:4]] [[1997-02-28 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:2|4:2]] [[1997-03-02 Podhale Nowy Targ - Cracovia 4:3|3:4]] | ||
|align="center"| | |align="center"|3 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1997/98 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1998/99 | ||
|align="left"| | |align="left"| 2:7 1:5 | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|1999/00 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[1999-10-22 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:5|1:5]] [[1999-11-14 Podhale Nowy Targ- Cracovia 5:4|4:5]] [[1999-11-23 Podhale Nowy Targ- Cracovia 11:0|0:11]] [[1999-12-10 Cracovia - Podhale Nowy Targ 0:8|0:8]] [[2000-01-09 Podhale Nowy Targ- Cracovia 7:2|2:7]] [[2000-01-30 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:11|4:11]] | ||
|align="center"| | |align="center"|6 (74) | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2000/01 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2001/02 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2002/03 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2003/04 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2004/05 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2004-09-14 Podhale Nowy Targ - Cracovia 2:3|3:2]] [[2004-10-24 Podhale Nowy Targ - Cracovia 5:1|1:5]] [[2004-11-16 Cracovia - Podhale Nowy Targ 5:1|5:1]] [[2004-11-30 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:5|1:5]] [[2005-01-07 Podhale Nowy Targ - Cracovia 6:3|3:6]] [[2005-02-16 Podhale Nowy Targ - Cracovia 0:2|2:0]] [[2005-02-18 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:1|3:1]] [[2005-02-20 Podhale Nowy Targ - Cracovia 2:3|3:2]] | ||
|align="center"| | |align="center"|8 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2005/06 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2005-09-27 Podhale Nowy Targ - Cracovia 1:3|3:1]] [[2005-10-16 Cracovia - Podhale Nowy Targ 6:3|6:3]] [[2005-11-18 Podhale Nowy Targ - Cracovia 7:3|3:7]] [[2005-12-11 Cracovia - Podhale Nowy Targ 5:3|5:3]] [[2006-01-20 Podhale Nowy Targ - Cracovia 7:4|4:7]] [[2006-02-19 Cracovia - Podhale Nowy Targ 2:4|2:4]] [[2006-02-26 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:2|3:2]] [[2006-02-28 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:2|2:3]] [[2006-03-03 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:2|1:2]] [[2006-03-05 Podhale Nowy Targ - Cracovia 4:8|8:4]] [[2006-03-07 Cracovia - Podhale Nowy Targ 8:2|8:2]] [[2006-03-10 Podhale Nowy Targ - Cracovia 1:8|8:1]] | ||
|align="center"| | |align="center"|12 (94) | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2006/07 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2006-09-19 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:3|3:3]] [[2006-10-18 Podhale Nowy Targ - Cracovia 4:3|3:4]] [[2006-11-03 Podhale Nowy Targ - Cracovia 2:2|2:2]] [[2006-11-26 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:2|3:2]] [[2007-01-14 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:0|1:0]] [[2007-01-16 Podhale Nowy Targ - Cracovia 4:2|2:4]] [[2007-02-23 Cracovia - Podhale Nowy Targ 0:4|0:4]] [[2007-02-25 Podhale Nowy Targ - Cracovia 2:4|4:2]] [[2007-02-27 Podhale Nowy Targ - Cracovia 4:2|2:4]] [[2007-03-02 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:1|3:1]] [[2007-03-04 Cracovia - Podhale Nowy Targ 6:1|6:1]] [[2007-03-06 Podhale Nowy Targ - Cracovia 1:0|0:1]] [[2007-03-09 Cracovia - Podhale Nowy Targ 2:3|2:3]] | ||
|align="center"| | |align="center"|13 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2007/08 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2007-09-07 Podhale Nowy Targ - Cracovia 2:1|1:2]] [[2007-09-11 Cracovia - Podhale Nowy Targ 7:2|7:2]] [[2007-11-02 Cracovia - Podhale Nowy Targ 5:2|5:2]] [[2007-12-04 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:5|5:3]] [[2008-01-20 Podhale Nowy Targ - Cracovia 2:1|1:2]] [[2008-02-03 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:2|4:2]] | ||
|align="center"| | |align="center"|6 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2008/09 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2008-09-09 Podhale Nowy Targ - Cracovia 5:6|6:5]] [[2008-11-12 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:1|1:3]] [[2008-12-07 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:2|1:2]] [[2008-12-16 Cracovia - Podhale Nowy Targ 5:3|5:3]] [[2009-01-04 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:2|2:3]] [[2009-01-18 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:2|3:2]] | ||
|align="center"| | |align="center"|6 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2009/10 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2009-09-18 Podhale Nowy Targ - Cracovia 2:3|3:2]] [[2009-10-18 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:0|3:0]] [[2009-12-08 Cracovia - Podhale Nowy Targ 11:3|11:3]] [[2009-12-29 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:6|6:3]] [[2010-01-03 Podhale Nowy Targ - Cracovia 8:4|4:8]] [[2010-01-15 Cracovia - Podhale Nowy Targ 5:3|5:3]] [[2010-01-29 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:5|5:3]] [[2010-02-09 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:3|4:3]] [[2010-03-12 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:4|3:4]] [[2010-03-13 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:5|4:5]] [[2010-03-16 Podhale Nowy Targ - Cracovia 5:2|2:5]] [[2010-03-17 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:1|1:3]] | ||
|align="center"| | |align="center"|12 (131) | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2010/11 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2010-09-10 Podhale Nowy Targ - Cracovia 0:6|6:0]] [[2010-10-10 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:1|4:1]] [[2010-11-21 Podhale Nowy Targ - Cracovia 2:6|6:2]] [[2011-01-14 Cracovia - Podhale Nowy Targ 6:2|6:2]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2011/12 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2011-09-11 MMKS Podhale - Cracovia 4:5|5:4]] [[2011-09-23 Cracovia - MMKS Podhale 10:0|10:0]] [[2011-11-06 Cracovia - MMKS Podhale 6:3|6:3]] [[2011-12-06 MMKS Podhale - Cracovia 4:8|8:4]] [[2012-01-24 Cracovia - MMKS Podhale 4:5|4:5]] [[2012-02-10 MMKS Podhale - Cracovia 1:8|8:1]] | ||
|align="center"| | |align="center"|6 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2012/13 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2013/14 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2013-10-08 Comarch Cracovia - MMKS Podhale Nowy Targ 6:3|6:3]] [[2013-10-31 MMKS Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:4|4:2]] [[2013-11-29 Comarch Cracovia - MMKS Podhale Nowy Targ 10:5|10:5]] [[2014-01-05 MMKS Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 1:6|6:1]] [[2014-01-26 Comarch Cracovia - MMKS Podhale Nowy Targ 6:4|6:4]] [[2014-02-23 MMKS Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:3|3:2]] | ||
|align="center"| | |align="center"| 6 (147) | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2014/15 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2014-09-30 Comarch Cracovia - MMKS Podhale Nowy Targ 1:2|1:2]] [[2014-10-26 MMKS Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 3:4|4:3]] [[2014-11-28 Comarch Cracovia - MMKS Podhale Nowy Targ 4:1|4:1]] [[2015-01-02 MMKS Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 4:1|1:4]] [[2015-01-25 Comarch Cracovia - MMKS Podhale Nowy Targ 4:3|4:3]] [[2015-02-20 MMKS Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 0:3|3:0]] [[2015-02-28 Comarch Cracovia - MMKS Podhale Nowy Targ 3:4|3:4]] [[2015-03-01 Comarch Cracovia - MMKS Podhale Nowy Targ 0:2|0:2]] [[2015-03-04 MMKS Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 5:0|0:5 WO]] | ||
|align="center"| | |align="center"|9 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2015/16 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2015-09-25 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 5:1|5:1]] [[2015-10-25 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 3:2|2:3]] [[2015-11-22 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 6:4|6:4]] [[2015-12-06 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 3:7|7:3]] [[2016-01-08 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 1:4|1:4]] [[2016-01-22 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 1:3|3:1]] | ||
|align="center"| | |align="center"|6 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2016/17 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2016-09-16 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 3:4|4:3]] [[2016-10-21 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:3|4:3]] [[2016-12-06 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:2|4:2]] [[2017-01-06 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 4:5|5:4]] [[2017-01-22 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:1|4:1]] [[2017-02-15 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 3:5|5:3]] [[2017-03-07 Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 7:3|7:3]] [[2017-03-08 Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 4:3|4:3]] [[2017-03-11 TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 1:2|2:1]] [[2017-03-12 TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 1:3|3:1]] | ||
|align="center"| | |align="center"|10 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2017/18 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2017-09-17 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:2|4:2]] [[2017-10-29 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 2:5|5:2]] [[2017-12-19 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:1|4:1]] [[2018-01-28 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 4:0|0:4]] [[2018-03-21 Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 3:4|3:4]] [[2018-03-23 TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 5:4|4:5]] | ||
|align="center"| | |align="center"|6 (178) | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2018/19 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2018-09-28 TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:1|1:2]] [[2018-10-30 Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 2:4|2:4]] [[2018-12-04 TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 3:1|1:3]] [[2019-01-15 Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 5:3|5:3]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2019/20 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2019-09-27 Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 3:5|5:3]] [[2019-10-27 Comarch Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:2|1:2]] [[2019-12-01 Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 1:2|2:1]] [[2020-01-05 Comarch Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:2|1:2]] [[2020-01-19 Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:3|3:2]] | ||
|align="center"| | |align="center"|5 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2020/21 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2020-09-11 Tauron KH Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 3:2 k.|2:3]] [[2020-10-11 Comarch Cracovia - Tauron KH Podhale Nowy Targ 1:0|1:0]] [[2020-11-22 Tauron KH Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:1|1:2]] [[2021-01-15 Comarch Cracovia - Tauron KH Podhale Nowy Targ 3:0|3:0]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2021/22 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2021-09-30 Comarch Cracovia - Tauron KH Podhale Nowy Targ 4:0|4:0]] [[2021-10-29 Tauron KH Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 5:4|4:5]] [[2021-12-03 Comarch Cracovia - Tauron KH Podhale Nowy Targ 4:1|4:1]] [[2022-02-01 Tauron KH Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:5|5:2]] [[2022-01-28 Tauron KH Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 4:5|5:4]] | ||
|align="center"| | |align="center"|5 (196) | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2022/23 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2022-09-16 Comarch Cracovia - Tauron Podhale Nowy Targ 3:2|3:2]] [[2022-10-16 Tauron Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 1:8|8:1]] [[2022-11-20 Tauron Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:3|3:2]] [[2022-12-20 Comarch Cracovia - Tauron Podhale Nowy Targ 10:0|10:0]] [[2023-01-20 Tauron KH Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 3:11|11:3]] | ||
|align="center"| | |align="center"|5 | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|2023/24 | ||
|align="left"| | |align="left"| [[2023-09-15 PZU Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 4:7|7:4]] [[2023-10-15 PZU Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:3|3:2]] [[2023-11-24 Comarch Cracovia - PZU Podhale Nowy Targ 5:4|5:4]] [[2024-01-05 PZU Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:4|4:2]] [[2024-01-26 Comarch Cracovia - PZU Podhale Nowy Targ 3:6|3:6]] | ||
|align="center"| | |align="center"|5 | ||
|} | |} | ||
Linia 326: | Linia 334: | ||
</CENTER> | </CENTER> | ||
[[Kategoria:Sezon po sezonie - hokej]] | |||
[[Kategoria: Bilans meczów w oficjalnych rozgrywkach - hokej]] | [[Kategoria:Sezony - hokej mężczyzn]] | ||
[[Kategoria: Bilanse z poszczególnymi rywalami - hokej mężczyzn]] | [[Kategoria:Bilans meczów w oficjalnych rozgrywkach - hokej]] | ||
[[Kategoria:Bilanse z poszczególnymi rywalami - hokej mężczyzn]] |
Aktualna wersja na dzień 00:37, 11 kwi 2024
Opracowanie zamieszczone na tej stronie, jak i w całym serwisie WikiPasy.pl, są własnością ich autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez podania encyklopedii WikiPasy.pl jako ich źródła jest zabronione. Więcej na temat praw autorskich |
Cracovia – Podhale Nowy Targ (w hokeju na lodzie)
Bilans oficjalnych spotkań (najwyższy poziom rozgrywkowy)
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | najw. wygr. | najw. przegr. | |
razem | 206 | 95 | 7 | 104 | 675-832 | 12:2 10:0 | 1:16 |
Oficjalne mecze (najwyższy poziom rozgrywkowy)
wg sezonów | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|