Cracovia - Podhale Nowy Targ - bilans hokej mężczyzn: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Nie pokazano 9 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 19: | Linia 19: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|'''razem''' | |align="center"|'''razem''' | ||
|align="center"| | |align="center"|206 | ||
|align="center"| | |align="center"|95 | ||
|align="center"|7 | |align="center"|7 | ||
|align="center"| | |align="center"|104 | ||
|align="center"| | |align="center"|675-832 | ||
|align="center"| | |align="center"| 12:2 [[2022-12-20 Comarch Cracovia - Tauron Podhale Nowy Targ 10:0|10:0]] | ||
|align="center"| | |align="center"| [[1965-10-30 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:16|1:16]] | ||
|} | |} | ||
Linia 158: | Linia 158: | ||
|align="center"|1981/82 | |align="center"|1981/82 | ||
|align="left"| [[1981-10-02 Cracovia - Podhale Nowy Targ 2:10|2:10]] [[1981-11-03 Podhale Nowy Targ - Cracovia 14:2|2:14]] [[1982-02-05 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:7|3:7]] [[1982-04-17 Podhale Nowy Targ - Cracovia 15:3|3:15]] | |align="left"| [[1981-10-02 Cracovia - Podhale Nowy Targ 2:10|2:10]] [[1981-11-03 Podhale Nowy Targ - Cracovia 14:2|2:14]] [[1982-02-05 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:7|3:7]] [[1982-04-17 Podhale Nowy Targ - Cracovia 15:3|3:15]] | ||
|align="center"|4 | |align="center"|4 (25) | ||
|- | |- | ||
|align="center"|1982/83 | |align="center"|1982/83 | ||
Linia 194: | Linia 194: | ||
|align="center"|1990/91 | |align="center"|1990/91 | ||
|align="left"| 5:1 2:1 2:2 3:2 | |align="left"| 5:1 2:1 2:2 3:2 | ||
|align="center"|4 | |align="center"|4 (51) | ||
|- | |- | ||
|align="center"|1991/92 | |align="center"|1991/92 | ||
Linia 230: | Linia 230: | ||
|align="center"|1999/00 | |align="center"|1999/00 | ||
|align="left"| [[1999-10-22 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:5|1:5]] [[1999-11-14 Podhale Nowy Targ- Cracovia 5:4|4:5]] [[1999-11-23 Podhale Nowy Targ- Cracovia 11:0|0:11]] [[1999-12-10 Cracovia - Podhale Nowy Targ 0:8|0:8]] [[2000-01-09 Podhale Nowy Targ- Cracovia 7:2|2:7]] [[2000-01-30 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:11|4:11]] | |align="left"| [[1999-10-22 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:5|1:5]] [[1999-11-14 Podhale Nowy Targ- Cracovia 5:4|4:5]] [[1999-11-23 Podhale Nowy Targ- Cracovia 11:0|0:11]] [[1999-12-10 Cracovia - Podhale Nowy Targ 0:8|0:8]] [[2000-01-09 Podhale Nowy Targ- Cracovia 7:2|2:7]] [[2000-01-30 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:11|4:11]] | ||
|align="center"|6 | |align="center"|6 (74) | ||
|- | |- | ||
|align="center"|2000/01 | |align="center"|2000/01 | ||
Linia 254: | Linia 254: | ||
|align="center"|2005/06 | |align="center"|2005/06 | ||
|align="left"| [[2005-09-27 Podhale Nowy Targ - Cracovia 1:3|3:1]] [[2005-10-16 Cracovia - Podhale Nowy Targ 6:3|6:3]] [[2005-11-18 Podhale Nowy Targ - Cracovia 7:3|3:7]] [[2005-12-11 Cracovia - Podhale Nowy Targ 5:3|5:3]] [[2006-01-20 Podhale Nowy Targ - Cracovia 7:4|4:7]] [[2006-02-19 Cracovia - Podhale Nowy Targ 2:4|2:4]] [[2006-02-26 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:2|3:2]] [[2006-02-28 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:2|2:3]] [[2006-03-03 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:2|1:2]] [[2006-03-05 Podhale Nowy Targ - Cracovia 4:8|8:4]] [[2006-03-07 Cracovia - Podhale Nowy Targ 8:2|8:2]] [[2006-03-10 Podhale Nowy Targ - Cracovia 1:8|8:1]] | |align="left"| [[2005-09-27 Podhale Nowy Targ - Cracovia 1:3|3:1]] [[2005-10-16 Cracovia - Podhale Nowy Targ 6:3|6:3]] [[2005-11-18 Podhale Nowy Targ - Cracovia 7:3|3:7]] [[2005-12-11 Cracovia - Podhale Nowy Targ 5:3|5:3]] [[2006-01-20 Podhale Nowy Targ - Cracovia 7:4|4:7]] [[2006-02-19 Cracovia - Podhale Nowy Targ 2:4|2:4]] [[2006-02-26 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:2|3:2]] [[2006-02-28 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:2|2:3]] [[2006-03-03 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:2|1:2]] [[2006-03-05 Podhale Nowy Targ - Cracovia 4:8|8:4]] [[2006-03-07 Cracovia - Podhale Nowy Targ 8:2|8:2]] [[2006-03-10 Podhale Nowy Targ - Cracovia 1:8|8:1]] | ||
|align="center"|12 | |align="center"|12 (94) | ||
|- | |- | ||
|align="center"|2006/07 | |align="center"|2006/07 | ||
Linia 266: | Linia 266: | ||
|align="center"|2008/09 | |align="center"|2008/09 | ||
|align="left"| [[2008-09-09 Podhale Nowy Targ - Cracovia 5:6|6:5]] [[2008-11-12 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:1|1:3]] [[2008-12-07 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:2|1:2]] [[2008-12-16 Cracovia - Podhale Nowy Targ 5:3|5:3]] [[2009-01-04 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:2|2:3]] [[2009-01-18 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:2|3:2]] | |align="left"| [[2008-09-09 Podhale Nowy Targ - Cracovia 5:6|6:5]] [[2008-11-12 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:1|1:3]] [[2008-12-07 Cracovia - Podhale Nowy Targ 1:2|1:2]] [[2008-12-16 Cracovia - Podhale Nowy Targ 5:3|5:3]] [[2009-01-04 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:2|2:3]] [[2009-01-18 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:2|3:2]] | ||
|align="center"|6 | |align="center"|6 | ||
|- | |- | ||
|align="center"|2009/10 | |align="center"|2009/10 | ||
|align="left"| [[2009-09-18 Podhale Nowy Targ - Cracovia 2:3|3:2]] [[2009-10-18 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:0|3:0]] [[2009-12-08 Cracovia - Podhale Nowy Targ 11:3|11:3]] [[2009-12-29 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:6|6:3]] [[2010-01-03 Podhale Nowy Targ - Cracovia 8:4|4:8]] [[2010-01-15 Cracovia - Podhale Nowy Targ 5:3|5:3]] [[2010-01-29 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:5|5:3]] [[2010-02-09 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:3|4:3]] [[2010-03-12 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:4|3:4]] [[2010-03-13 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:5|4:5]] [[2010-03-16 Podhale Nowy Targ - Cracovia 5:2|2:5]] [[2010-03-17 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:1|1:3]] | |align="left"| [[2009-09-18 Podhale Nowy Targ - Cracovia 2:3|3:2]] [[2009-10-18 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:0|3:0]] [[2009-12-08 Cracovia - Podhale Nowy Targ 11:3|11:3]] [[2009-12-29 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:6|6:3]] [[2010-01-03 Podhale Nowy Targ - Cracovia 8:4|4:8]] [[2010-01-15 Cracovia - Podhale Nowy Targ 5:3|5:3]] [[2010-01-29 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:5|5:3]] [[2010-02-09 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:3|4:3]] [[2010-03-12 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:4|3:4]] [[2010-03-13 Cracovia - Podhale Nowy Targ 4:5|4:5]] [[2010-03-16 Podhale Nowy Targ - Cracovia 5:2|2:5]] [[2010-03-17 Podhale Nowy Targ - Cracovia 3:1|1:3]] | ||
|align="center"|12 | |align="center"|12 (131) | ||
|- | |- | ||
|align="center"|2010/11 | |align="center"|2010/11 | ||
Linia 285: | Linia 285: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|2013/14 | |align="center"|2013/14 | ||
|align="left"| [[2013-10-08 Cracovia - Podhale Nowy Targ 6:3|6:3]] [[2013-10-31 Podhale Nowy Targ - Cracovia 2:4|4:2]] [[2013-11-29 Cracovia - Podhale Nowy Targ 10:5|10:5]] [[2014-01-05 Podhale Nowy Targ - Cracovia 1:6|6:1]] [[2014-01-26 Cracovia - Podhale Nowy Targ 6:4|6:4]] [[2014-02-23 Podhale Nowy Targ - Cracovia 2:3|3:2]] | |align="left"| [[2013-10-08 Comarch Cracovia - MMKS Podhale Nowy Targ 6:3|6:3]] [[2013-10-31 MMKS Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:4|4:2]] [[2013-11-29 Comarch Cracovia - MMKS Podhale Nowy Targ 10:5|10:5]] [[2014-01-05 MMKS Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 1:6|6:1]] [[2014-01-26 Comarch Cracovia - MMKS Podhale Nowy Targ 6:4|6:4]] [[2014-02-23 MMKS Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:3|3:2]] | ||
|align="center"| 6 | |align="center"| 6 (147) | ||
|- | |- | ||
|align="center"|2014/15 | |align="center"|2014/15 | ||
Linia 298: | Linia 298: | ||
|align="center"|2016/17 | |align="center"|2016/17 | ||
|align="left"| [[2016-09-16 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 3:4|4:3]] [[2016-10-21 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:3|4:3]] [[2016-12-06 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:2|4:2]] [[2017-01-06 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 4:5|5:4]] [[2017-01-22 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:1|4:1]] [[2017-02-15 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 3:5|5:3]] [[2017-03-07 Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 7:3|7:3]] [[2017-03-08 Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 4:3|4:3]] [[2017-03-11 TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 1:2|2:1]] [[2017-03-12 TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 1:3|3:1]] | |align="left"| [[2016-09-16 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 3:4|4:3]] [[2016-10-21 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:3|4:3]] [[2016-12-06 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:2|4:2]] [[2017-01-06 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 4:5|5:4]] [[2017-01-22 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:1|4:1]] [[2017-02-15 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 3:5|5:3]] [[2017-03-07 Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 7:3|7:3]] [[2017-03-08 Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 4:3|4:3]] [[2017-03-11 TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 1:2|2:1]] [[2017-03-12 TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 1:3|3:1]] | ||
|align="center"|10 | |align="center"|10 | ||
|- | |- | ||
|align="center"|2017/18 | |align="center"|2017/18 | ||
|align="left"| [[2017-09-17 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:2|4:2]] [[2017-10-29 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 2:5|5:2]] [[2017-12-19 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:1|4:1]] [[2018-01-28 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 4:0|0:4]] [[2018-03-21 Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 3:4|3:4]] [[2018-03-23 TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 5:4|4:5]] | |align="left"| [[2017-09-17 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:2|4:2]] [[2017-10-29 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 2:5|5:2]] [[2017-12-19 Comarch Cracovia – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:1|4:1]] [[2018-01-28 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 4:0|0:4]] [[2018-03-21 Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 3:4|3:4]] [[2018-03-23 TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 5:4|4:5]] | ||
|align="center"|6 | |align="center"|6 (178) | ||
|- | |- | ||
|align="center"|2018/19 | |align="center"|2018/19 | ||
Linia 318: | Linia 318: | ||
|align="center"|2021/22 | |align="center"|2021/22 | ||
|align="left"| [[2021-09-30 Comarch Cracovia - Tauron KH Podhale Nowy Targ 4:0|4:0]] [[2021-10-29 Tauron KH Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 5:4|4:5]] [[2021-12-03 Comarch Cracovia - Tauron KH Podhale Nowy Targ 4:1|4:1]] [[2022-02-01 Tauron KH Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:5|5:2]] [[2022-01-28 Tauron KH Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 4:5|5:4]] | |align="left"| [[2021-09-30 Comarch Cracovia - Tauron KH Podhale Nowy Targ 4:0|4:0]] [[2021-10-29 Tauron KH Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 5:4|4:5]] [[2021-12-03 Comarch Cracovia - Tauron KH Podhale Nowy Targ 4:1|4:1]] [[2022-02-01 Tauron KH Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:5|5:2]] [[2022-01-28 Tauron KH Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 4:5|5:4]] | ||
|align="center"|5 | |align="center"|5 (196) | ||
|- | |- | ||
|align="center"|2022/23 | |align="center"|2022/23 | ||
|align="left"| [[2022-09-16 Comarch Cracovia - Tauron Podhale Nowy Targ 3:2|3:2]] [[2022-10-16 Tauron Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 1:8|8:1]] [[2022-11-20 Tauron Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:3|3:2]] [[2022-12-20 Comarch Cracovia - Tauron Podhale Nowy Targ 10:0|10:0]] [[2023-01-20 Tauron KH Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 3:11|11:3]] | |align="left"| [[2022-09-16 Comarch Cracovia - Tauron Podhale Nowy Targ 3:2|3:2]] [[2022-10-16 Tauron Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 1:8|8:1]] [[2022-11-20 Tauron Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:3|3:2]] [[2022-12-20 Comarch Cracovia - Tauron Podhale Nowy Targ 10:0|10:0]] [[2023-01-20 Tauron KH Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 3:11|11:3]] | ||
|align="center"|5 | |||
|- | |||
|align="center"|2023/24 | |||
|align="left"| [[2023-09-15 PZU Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 4:7|7:4]] [[2023-10-15 PZU Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:3|3:2]] [[2023-11-24 Comarch Cracovia - PZU Podhale Nowy Targ 5:4|5:4]] [[2024-01-05 PZU Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2:4|4:2]] [[2024-01-26 Comarch Cracovia - PZU Podhale Nowy Targ 3:6|3:6]] | |||
|align="center"|5 | |align="center"|5 | ||
|} | |} | ||
Linia 330: | Linia 334: | ||
</CENTER> | </CENTER> | ||
[[Kategoria:Sezon po sezonie - hokej]] | |||
[[Kategoria: Bilans meczów w oficjalnych rozgrywkach - hokej]] | [[Kategoria:Sezony - hokej mężczyzn]] | ||
[[Kategoria: Bilanse z poszczególnymi rywalami - hokej mężczyzn]] | [[Kategoria:Bilans meczów w oficjalnych rozgrywkach - hokej]] | ||
[[Kategoria:Bilanse z poszczególnymi rywalami - hokej mężczyzn]] |
Aktualna wersja na dzień 00:37, 11 kwi 2024
Opracowanie zamieszczone na tej stronie, jak i w całym serwisie WikiPasy.pl, są własnością ich autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez podania encyklopedii WikiPasy.pl jako ich źródła jest zabronione. Więcej na temat praw autorskich |
Cracovia – Podhale Nowy Targ (w hokeju na lodzie)
Bilans oficjalnych spotkań (najwyższy poziom rozgrywkowy)
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | najw. wygr. | najw. przegr. | |
razem | 206 | 95 | 7 | 104 | 675-832 | 12:2 10:0 | 1:16 |
Oficjalne mecze (najwyższy poziom rozgrywkowy)
wg sezonów | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|